Podobne strony

 • Wydział Inżynierii Lądowej PW

  Nauki ścisłe
  Prezentacja władz i struktury Wydziału (Instytut Mechaniki Konstrukcji Inżynierskich, Instytut Konstrukcji Budowlanych, Instytut Dróg i Mostów, Instytut Technologii i Organizacji Prodkcji Budowlanej, Ośrodek Metod Komputerowych), aktualności, prowadzonych badań, przebiegu studiów magisterskich i inżynierskich z zakresu inżynierii lądowej.
 • Tygodnik Katolicki "Gość Niedzielny"

  Wydawnictwa religijne
  Na swoich internetowych stronach tygodnik katolicki "Gość Niedzielny" prezentuje różnorodne wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie, panoramę diecezji i parafii, sylwetki ciekawych ludzi, informacje o rodzinie i dla rodziny, kącik kulturalny, a także zawsze aktualny dodatek telewizyjny.
 • Instytut Systemów Sterowania

  Automatyka
  Instytut zajmuje się automatyką przemysłową, automatyzacją budynków, systemami zarządzania produkcją, systemami medycznymi. Prowadzi usługi projektowe, doradztwo, pełną instalację na obiekcie, szkolenie personelu, serwis.
 • Weidmuller

  Automatyka
  Projektuje, wytwarza, dostarcza oraz obsługuje rozwiązania połączeniowe z elementami biernymi i aktywnymi oraz inteligentnymi modułami. Działa na rynkach: automatyki przemysłowej, automatyzacji procesów technologicznych, automatyki budynków, automatyzacji w środkach transportu.
 • Novapress

  Reklama zewnętrzna
  Firma oferuje usługi poligraficzne (pełny proces wydawniczy książek i czasopism, projektowanie graficzne, skład komputerowy), reklamę zewnętrzną (reklama na pojazdach, budynkach, i w sklepach, szyldy, tablice, transparenty mało i wielkoformatowe, naklejki, litery samoprzylepne, folie podłogowe, flagi, proporce), usługi internetowe (projektowanie stron WWW), publikacje na nośnikach cyfrowych, systemy identyfikacji firm.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Krzyś Bud ::

Nasza ocena:
Adres: http://krzys-bud.eu/

Ulica: ul. Sanatoryjna 2A

Miasto: Oborniki
Kod: 64-600
NIP: 7831136875

Telefon: 600-322-558
Opis:

Zajmujemy się ocieplaniem budynków i elewacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Kowanówko przy ulicy Sanatoryjna 2A. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Słowa kluczowe: