Podobne strony

 • Asekuracja Sp. z o.o.

  Usługi_detektywistyczne
  Firma prowadzi usługi ochrony mienia i osób oraz usługi detektywistyczne. Przeprowadza też szkolenia pracowników ochronny. Firma posiada wiele placówek terenowych.
 • Sherlock Holmes

  Zagraniczna
  Sherlock Holmes (postać stworzona przez Arthura Conan Doyle'a), jest nie tylko największym i najsławniejszym fikcyjnym detektywem, ale też jedną z najbardziej znanych realnych czy fikcyjnych postaci w historii świata. Poznaj historię Sherlocka Holmesa, przeczytaj informacje o filmach i serialach, a także biografie aktorów, którzy wcielali się w postać detektywa oraz opowiadania.
 • PEWNOŚĆ

  Usługi_detektywistyczne
  Inkasa utargów, ochrona osób i obiektów, zabezpieczanie imprez zbiorowych, usługi detektywistyczne, usługi kurierskie, prywatna służba patrolowa, projekty techniczne i koncepcje w zakresie ochrony mienia, montaż systemów alarmowych to pełna oferta tej firmy.
 • Candidus 2

  Techniczna ochrona mienia
  Strona firmy oferującej usługi z zakresu: ochrony osób i mienia, konwojowania, projektowania i montażu systemów alarmowych oraz monitoringu systemów alarmowych połączonego z grupami interwencyjnymi.
 • Randall i duch Hopkirka

  Zagraniczne
  Serial kryminalno-komediowy, który w latach siedemdziesiątych cieszył się ogromną popularnością. Możesz tutaj znaleźć opis kolejnych odcinków, charakterystykę bohaterów oraz prace miłośników serialu.


:: Niezależne Biuro Śledcze ::

Nasza ocena:
Adres: http://biuro-sledcze.com.pl/

Ulica: Aleja Niepodległości 809A

Miasto: Sopot
Kod: 81-810
NIP: 958-140-74-5

Telefon: 570 284 267
Opis:

Agencja detektywistyczna “Niezależne Biuro Śledcze” to w pełni legalnie działający podmiot, świadczący profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie Polski. Każdy zatrudniony detektyw dysponuje licencją wydaną przez właściwy organ, dzięki czemu masz pewność, że Twoją sprawą zajmują się specjaliści. Nasze biuro gwarantuje pełną dyskrecję w trakcie całego dochodzenia - nie musisz się obawiać, że jakiekolwiek informacje trafią do osób niepowołanych.