Podobne strony

  • Młodzieżowy Klub Morski Szkwał

    Kluby żeglarskie
    Organizator kursów szkoleniowych na stopień żeglarza i sternika jachtowego, współorganizator festiwalu "Shanties". Na stronie: historia klubu, informacje o działalności, odsyłacze.
  • Pensjonat TATRA - wynajem pokoi

    Zakopane
    Pensjonat TATRA położony jest w pięknym Kościelisku. Oferuje miejsca noclegowe z zapleczem kuchennym i świetlicą dla turystów indywidualnych, grup, kolonii, oaz, pielgrzymek dziecięco-młodzieżowych. Istnieje możliwość zorganizowania kursów szkoleniowych, wycieczek pieszych i autokarowych po Podhalu, Pieninach, na Słowację, wieczorków tanecznych, ogniska, kuligów, nauki jazdy na nartach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.


:: www.scat.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.scat.pl

Ulica: ul. Przybyszewskiego 22

Miasto: Elbląg
Kod: 82-300
NIP: 5781113195

Telefon: 669 194 243
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Szkoleniowego SCAT, w którym zrzeszeni są najlepsi instruktorzy z Polski oraz zagranicy. Praca dla tych ludzi to pasja, ale i ogromna odpowiedzialność. Na kursy realizowane przez naszą firmę w Centrum Szkoleniowym przyjeżdżają ludzie z całego świata - osoby pragnące dostać się do wojska bądź znaleźć pracę w jednym z sektorów ochrony. Poza tym przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne lub pracujące przy ochronie statków w krajach zwiększonego ryzyka. Mamy wyłącznie najlepszy sprzęt i wszelakie pozwolenia oraz certyfikaty jako jedyni w Polsce.