Podobne strony

 • Kursy maturalne i gimnazjalne

  Kursy przygotowawcze
  Kursy dla maturzystów i gimnazjalistów w Centrum Edukacji KIK. Celem Naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakoś usług edukacyjnych zarówno w postaci zajęć indywidualnych, jak i grupowych.
 • Internetowe kursy maturalne na żywo

  Matura
  Internetowe kursy maturalne na żywo. Bardzo atrakcyjne ceny! Kursy: język polski, angielski, matematyka, biologia, geografia, historia, wos, niemiecki. Oferujemy kursy zarówno na poziomie podstawowym (26 spotkań po 90 minut - koszt całego kursu to TYLKO 200 złotych), jak również na poziomie rozszerzonym (36 spotkań po 90 minut - koszt całego kursu to TYLKO 300 złotych).
 • Szkoła Językowa Queen"s School

  Szkoły języków obcych
  Szkoła Języków Obcych Queen"s School zajmuje się nauczaniem wszystkich języków obcych! Do najbardziej popularnych wśród naszych kursantów należą angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, rosyjski, szwedzki, norweski, duński... Kursy językowe prowadzone są przez profesjonalnych lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego poprzez słabo zaawansowany, średnio zaawansowany i zaawansowany, do poziomów specjalistycznych oraz egzaminacyjnych.
 • Polskie Centrum Edukacji

  Oświata i edukacja
  Placówka prowadzi kursy maturalne, gimnazjalne, szybkiego czytania i efektywnej nauki oraz przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasistów. Opiekę merytoryczną nad zajęciami sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.
 • Kursy maturalne 67: Historia i Wos

  Oświata i edukacja
  Kursy przygotowujące do matury, prowadzone przez nauczycieli LXVII L.O im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (dawniej przy wydziale pedagogicznym UW) w Warszawie. Zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu technik multimedialnych i innych materiałów dydaktycznych. Efektywny system sprawdzianów i próbnych matur, porządkujący i systematyzujący wiedzę kursanta. Doświadczona kadra, posiadająca duże sukcesy w dziedzinie pracy dydaktycznej.


:: Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kursymaturalne.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kursy Maturalne EDUKARIS to jak sama nazwa wskazuje, szkoła zwana też niepubliczną placówką oświatową, która zajmuje się prowadzeniem kursów maturalnych. Tu przyszli maturzyści mogą podszkolić się z matematyki, fizyki, geografii, biologii, chemii i wielu innych równie ważnych przedmiotów. Szkoła dysponuje własnymi salami wykładowymi, środkami i materiałami dydaktycznymi. Zatrudnia wykładowców z kwalifikacjami.