Podobne strony

 • J. Bendziecha

  Strony artystów
  Biografia i informacje o dokonaniach grafika, rysownika i projektanta. Ponadto galeria rysunków, grafik oraz niekończący się komiks.
 • Moda

  Moda
  Bogaty serwis o modzie, w którym znajdziesz nowości z branży, foteoreportaże (m.in. z pokazów Poznańskiego Tygodnia Mody - wiosna/2000), kalendrium wydarzeń, zapowiedzi najnowszej kolekcji jesień/zima 2000/01, wywiady z projektantami mody, adresy producentów, tablicę ogłoszeń, wykaz szkół kształcących w tym kierunku w kraju i na świecie oraz wykaz najbardziej ekskluzywnych sklepów.
 • PLOUG-POLISH ORACLE USERS GROUP

  Prasa komputerowa
  Czasopismo Stowarzyszenia Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle: informacje o działalności Stowarzyszenia, deklaracja członkowska a także tablica ogłoszeń i archiwalne numery pisma.
 • GALERA - Art. In Internet

  Galerie
  Internetowa galeria grafiki komputerowej.
 • Architekt Piotr Iwanowicz

  Usługi architektoniczne
  Strona poświęcona architektowi Piotrowi Iwanowiczowi. Zajmuje się on architekturą wnętrz i mebli.


:: Architekt wnętrz Gdańsk - www.livingdesign.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.livingdesign.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma znana na rynku jako Living Design zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W swojej ofercie uwzględnia projektowanie kuchni, łazienek, pokojów, a także pomieszczeń biurowych i pozostałych. Każdy z oferowanych projektów jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Firma jest zlokalizowana w Gdyni, gdzie zapewnia klientom doradztwo i kompleksową prezentację oferty.