Podobne strony

 • ATA - Agencja Turystyki Aktywnej

  Inne
  Jeśli poszukujesz kogoś kto zorganizował by tobie, twoim kontrahentom, współpracownikom i podwładnym niezłą, aktywną i bezstresową zabawę w chwilach wolnych od pracy - dobrze znalazłeś. Na stronie firmy zajmującej się tego typu działalnością przeczytasz jej ofertę, znajdziesz programy i scenariusze zabaw integracyjnych oraz dane kontaktowe. Strona również w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej.
 • EVENT PRO

  Atrakcje i organizacja imprez
  EVENT PRO organizuje imprezy dla firm, integracyjne, team building. Oferuje zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, imprezy dla dzieci.
 • extrema4you

  Atrakcje i organizacja imprez
  Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdów ekstremalnych, incentive, team building i wiele innych programów. Na stronie pełna i szczegółowa oferta.
 • Norton Extreme

  Prace wysokościowe
  Firma oferuje prace wysokościowe: obcinanie gałęzi, ścinanie drzew, usuwanie sopli, zrzucanie śniegu z dachów, malowanie kominów, wieszanie reklam, ekspertyzy konstrukcji i inne.
 • czterynacztery.com

  Inne
  Organizacja imprez integracyjnych z udziałem samochodów terenowych, quadów, pojazdów pływających z napędem 8x8. Doskonała zabawa, relaks i integracja z zespołem za kierownicą samochodu terenowego, sportowa rywalizacja na torze, prowadząc quada, lub wyprawa przez bagna i rozlewiska amfibią o napędzie 8x8.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Zabawy integracyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://aleubaw.eu

Ulica: Słowackiego 16

Miasto: Katowice
Kod: 40-094
NIP:

Telefon: 609 035 485
Opis:

Ale Ubaw to firma zajmująca się kompleksowym organizowaniem firmowych imprez integracyjnych. W swej ofercie posiadamy szeroki wybór zabaw integracyjnych: dmuchańce na wynajem, automaty do gier oraz gotowe pakiety atrakcji. Świadczymy usługi konferansjera, który poprowadzi imprezę oraz zadba o dobrą zabawę. Ponadto zapewniamy catering oraz dowóz na miejsce wydarzenia. Nasza obsługa zadba o bezpieczeństwo i właściwy przebieg imprezy.