Podobne strony

 • Carpatus - prace wysokościowe

  Prace wysokościowe
  Firmę tworzy grupa ludzi zafascynowanych wspinaczką i alpinizmem, wykorzystujących swoje umiejętności podczas prac alpinistyczno-przemysłowych. Oferta obejmuje m.in.: mycie wysokościowe, montaż reklam, remonty budowlane, konserwację kominów, skoki wahadłowe, gry integracyjne i zabawy militarne. Na solidnie przygotowanej stronie dokładnie poznasz ofertę i samą firmę.
 • Poduszkowce AIRSLIDE

  Motoryzacja i transport
  Poduszkowce rekreacyjne - projektowanie, budowa, sprzedaż.
 • HOVERCRAFT TEAM POLAND - poduszkowce reprezentacja

  Sport
  Reprezentacja Polski HOVERCRAFT TEAM POLAND. Grupa rajdowa odnosząca sukcesy w zawodach klasy międzynarodowej. Kadra doświadczonych polskich pilotów poduszkowców. Opisy zmagań na zawodach polskich i zagranicznych. Poduszkowce rajdowe. Aktualności ze świata sportu poduszkowcowego.
 • Wyprawy poduszkowcami Hover-Lifestyle

  Turystyka i podróże
  Opisy i ciekawostki z wypraw poduszkowcami po wodach śródlądowych i morskich. Amfibijny sposób spędzania wolnego czasu. Modus vivendi entuzjastów turystyki jaką oferuje poduszkowiec. Poduszkowiec crusingowy i jego możliwości. Ciekawe informacje ze Świata sportów wodno-lądowych. Artykuły z wypraw naukowych przy wykorzystaniu tych niezwykłych pojazdów. Imprezy poduszkowcowe w Polsce i Europie. Opis sprzętu i pojazdów wyprawowych. Wolność poruszania się po wodach, lodach i lądach!
 • Atrakcje na Eventy

  Firmy wg branży
  Centrum Adrenaliny to niecodzienne atrakcje na eventy. Organizacja imprez motoryzacyjnych z udziałem pojazdów buggy, samochodów terenowych. Mamy także helikoptery, moonjumper, poweriser,rowery przeciwskrętne, narty wieloosobowe. Event z poduszkowcem, motorówką i innymi atrakcjami wodnymi. Dojazd ze sprzętem także we wskazane miejsce imprezy integracyjnej.Teambuilding dla firm i innych zorganizowanych grup. Pokazy kaskaderskie i wiele innych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i całych rodzin.


:: WYNAJEM PODUSZKOWCÓW - eventy dla firm, imprezy integracyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://poduszkowce.waw.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod: 00-653
NIP:

Telefon: 22 213 92 72
Opis:

Organizacja imprez integracyjnych z poduszkowcami. Eventy dla pracowników lub klientów w lecie i zimą. Wynajem poduszkowców do akcji reklamowych i promocyjnych zarówno na lądzie jak i na wodzie. Zorganizujemy loty o każdej porze roku. Poduszkowce 2-osobowe oraz większe. Bardziej interesujące i uniwersalne niż skutery wodne czy motorówki. Poduszkowiec porusza się swobodnie także po śniegu i lodzie. Szybka i łatwa nauka latania na poduszce powietrznej dla każdego. Urozmaicamy eventy i imprezy.