Podobne strony

 • Woda BonArt

  Woda mineralna
  P.H.U Max Plus oferuje naturalną wodę źródlaną i urządzenia do jej dystrybucji. Na stronie m.in.: o firmie, produkty, formularz zamówienia on-line.
 • Naturalna woda źródlana

  Regionalne
  Przedstawiając propozycję firmy Kanig sp. j. z siedzibą w miejscowości Michałów Reginów należy podkreślić, iż przedsiębiorstwo wiedzie aktywność od 1972 roku dostarczając swoim klientom wodę Kryształ. Od początku działalności nieprzerwanie dbaliśmy o znakomity poziom świadczonych usług, jako że usatysfakcjonowanie klienta jest dla nas priorytetem. Woda Kryształ posiada szczególne walory smakowe oraz doskonale dobrany skład minerałów takich jak wapń, magnez, potas i fluorki. Nasi klienci mają możliwość wyboru urządzenia, z którego będą czerpać życiodajną wodę. Od prostych urządzeń z pomką, po profesjonalne dystrybutory, które dozują jednocześnie wodę zimną jak również gorącą. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na naszej stronie www.
 • Polonea - woda do domu

  Firmy wg branży
  Pracujesz na wysokich obrotach przez cały rok? Biuro, w którym spędzasz znaczną ilość swojego czasu nie jest klimatyzowane i w lecie panuje w nim gorąc i żar? Rozwiązaniem na problem naszego organizmu, który domaga się nawodnienia może być dostawa wody mineralnej. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć cały czas pod ręką butelkę, w której znajduje się orzeźwiająca woda źródlana.
 • PLOH vending – automaty sprzedające, dystrybutory wody

  Nauka i technika
  Oferujemy automaty sprzedające do kawy, napojów i przekąsek. Dystrybutory filtrujące do wody i ekspresy do kawy. Sprawdź naszą ofertę a nie pożałujesz, oferujemy najlepszy sprzęt AGD na rynku i nie znajdziesz lepszych od naszych, zarówno cenowo jak i wydajnościowo.
 • Water4you.pl Woda dla Ciebie - dystrybutory, filtry, vending

  Firmy wg branży
  Nasza firma dostarcza najwyższej klasy sprzęt filtrujący wodę. Designerskie, bezbutlowe dystrybutory wody idealne od każdego biura i miejsca pracy. Nasza firma zajmuje się także serwisem dysrybutorów. Oferujemy także filtry wody, które zapewnią Ci krystalicznie czystą wodę w Twoim domu dla całej rodziny. Na naszej stronie możesz także zakupić części instalacyjne, akcesoria i przyłącza do wody. Nasza działalność oferuje także usługi vendingowe. Zapraszam do odwiedzenia strony water4you.pl


:: Eden.pl - Dystrybutory wody ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.eden.pl

Ulica: ul. Perla 10

Miasto: Lubomia
Kod: 41-300
NIP: 6770066541

Telefon: 801 222 888
Opis:

Grupa Eden Springs już od 1997 roku zaopatruje krajowe firmy w ekspresy do kawy, dystrybutory filtrujące , a także krystaliczną wodę źródlaną. Od początku jej aktywności na terenie Polski rozpoczęło pracę 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dystrybuowanej wody przekroczyła 800 milionów litrów co powoduje, że Grupa Eden Springs należy do ścisłej czołówki dostawców w Polsce. Znakomitą jakość dostarczanej wody źródlanej umożliwiają dokładnie wyselekcjonowane źródła takie jak Krzeszowice, Kotuń oraz