Podobne strony

 • Strona glowna CIOP

  Inne
  Centralny Instytut Ochrony Pracy. Opis działalności, rys historyczny i struktura.
 • BHP i prawo pracy

  Inne
  Witryna przeznaczona dla pracodawców i pracowników przedstawia przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowe wraz z regulaminami i komentarzami; ogólnopolski informator o usługach BHP i ppoż, dostawcach sprzętu, kursach i szkoleniach, publikacjach i czasopismach związanych z tematem - wszystko w podziale na województwa; dodatkowe informacje (także o filmach szkoleniowych i programach komputerowych), odpowiedzi na częste pytania.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Waldemara Pejki "Prokura" Spółka Komandytowa

  Radcy prawni
  Strona zawiera informacje o kancelarii, która prowadzi kompleksową, stałą i doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w zakresie prawa podatkowego, handlowego, cywilnego, administracyjnego i prawa pracy.
 • Kancelaria Radcow Prawnych "DiK s.c"

  Radcy prawni
  Strona spółki, której wspólnicy obsługują aktualnie, lub wykonywali w przeszłości obsługę prawną firm i podmiotów gospodarczych zajmujących się sprzedażą i przesyłem energii elektrycznej, budownictwem, handlem, transportem i spedycją. Zamieszczono informacje o oferowanych usługach, współpracujących podmiotach oraz dane właścicieli firmy.
 • Kancelaria Prawna - Fraciszek M.Nowak

  Radcy prawni
  Strona zawierająca informacje o prowadzonych działaniach oraz pracownikach firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Lexalegit.pl- serwis doradztwa prawnego online ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lexagit.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteś przedsiębiorcą lub osobą fizyczną, która potrzebuje szybko i skutecznie rozwiązać problemy prawne lub im zapobiec w przyszłości? Portal internetowy www.lexagit.pl został stworzony przez profesjonalistów specjalizujących się w prawie gospodarczym, prawie podatkowym, prawie pracy oraz prawie cywilnym. Dzięki doradztwu prawnemu online, mamy możliwość docierania do większej ilości osób, zwiększając tym samym swoje doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów.Zachęcamy do kontaktu.