Podobne strony

  • Pensjonat "Krystyna" i domki letniskowe w Sawicy

    warmińsko-mazurskie
    Strona ze zdjęciami oraz informacjami na temat małego pensjonatu i domków letniskowych położonych w lesie nad prywatnym rybnym jeziorem na Mazurach.
  • www.makowo.pl

    Turystyka i podróże
    Mamy przyjemność przedstawić Państwu Ośrodek SKRZAT z Makowa. Jest to miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Nasi Goście mogą skorzystać tutaj z szeregu atrakcji, ponieważ podczas pobytu w naszym Ośrodku, można między innymi wybrać się na wycieczki piesze lub rowerowe po lesie popływać w jeziorze, poopalać się na pomoście, łowić ryby, grillować. Do tego, miłośnicy zwiedzania powinni być zainteresowani zamkami, które znajdują się w okolicy Ośrodka, m.in. w Malborku, Kwidzynie, Szymbarkach. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.


:: Tanie domki letniskowe na mazurach ::

Nasza ocena:
Adres: www.koziellodomki.pl

Ulica:

Miasto: Mrągowo
Kod:
NIP:

Telefon: 897416622




Opis:

W naszej ofercie znajdą Państwo domki do wynajęcia na mazurach nad jeziorem. Nasze tanie kwatery to zapewnienie ciszy, spokoju, szeregu atrakcji nad mazurskimi jeziorami. Wszystkie domki są w pełni wyposażone, położone na dużych działkach gdzie jest miejsce na grilla, ognisko, opalanie się, gry i zabawy rekreacyjne. Okolica to wiele ciekawych miejsc do zwiedzania typu bunkry, zamki, spływy kajakowe, rezerwaty przyrody, ścieżki rowerowe. Domki to też tanie noclegi blisko miejscowości Szczytno.