Podobne strony

 • C&C Partners Telecom

  Inne
  Firma jest dostawcą produktów i usług telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych, promującą najnowsze technologie telekomunikacyjne. Na jej stronach możesz znaleźć szeroką ofertę produktów: kabli, centrali czy urządzeń systemu identyfikacji. Ponadto na stronie słownik pojęć związanych z tą tematyką.
 • Światłowody

  Sieci - budowa, projekty
  Wszystko co chcesz wiedzieć o światłowodach znajdziesz właśnie na tej stronie - charakterystyka włókien światłowodowych, detektorów czy wzmacniaczy optycznych.
 • Starel - instalatorstwo elektryczne

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Strona firmy zajmującej się instalacjami elektroenergetycznymi dla budownictwa (sieci kablowe, oświetlenie ulic i placów, stacje TRAFO itp.). Zawiera ofertę, referencje oraz zdjęcia ważniejszych prac wykonanych przez zakład.
 • SolTech Service - Telecom

  Firmy wg branży
  Firma oferuje systemy zasilania autonomicznego z magazynami energii. Zestawy fotowoltaiczne off-grid z akumulatorami, w których gromadzona jest energia elektryczna przeznaczone do zasilania oświetlenia i oznakowania drogowego, systemów telekomunikacyjnych i bezpieczeństwa w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej lub gdy decydujące są bezpieczeństwo i niezależność zasilania. Firma jest dystrybutorem urządzeń renomowanych producentów takich jak między innymi Victron Energy i Morningstar Inco
 • Libra

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Główną specjalnością firmy są instalacje elektryczne oraz usługi z branży elektrycznej, takie jak: pomiary elektryczne, zakładanie domofonów, bojlerów, liczników energii elektrycznej itp. Na stronie więcej informacje o firmie i jej ofercie.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Wzmacniacz kanałowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.telmor.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej ofercie Telkom Telmor znajdą Państwo produkty i usługi obejmujące dziedzinę instalacji antenowych. Działalność prowadzimy od sześćdziesięciu lat. Jesteśmy liderem w branży, zapewniając klientom wysoką jakość usług w stosunkowo niskich cenach. Nowoczesne instalacje antenowe w ofercie Telkom Telmor. Nasza oferta produktowa jest bardzo rozbudowana, dlatego zapraszamy do sklepu telmor.pl.