Podobne strony

  • Kwatery pracowanicze Poznań

    Turystyka i podróże
    Kwatery Pracownicze Mira jako obiekt noclegowy w spokojnej części Poznania, zapewnia pokoje 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe, w pełni umeblowane i wyposażone. W budynku jest łazienka i dwie kuchnie do dyspozycji gości. Na terenie budynku można korzystać z internetu bezprzewodowego. Tu goście mają też dostęp do parkingu i grilla. Ofertę obejmują pobyty jednodniowe, tygodniowe i kilkumiesięczne. Pokoje wynajmowane są studentom i pracownikom.
  • Noclegi Braniewo - Jarzębinowy Ogród

    Turystyka i podróże
    Zabierz swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół do agroturystyki Jarzębinowy Ogród w sąsiedztwie Elbląga, Frombork czy Malborka w bliskiej okolicy Zalewu Wiślanego. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Latem quady, rowery, wycieczki piesze, sporty wodne. Zimą kuligi, ogniska. U nas nie można się nudzić. Agroturystyka Jarzębinowy Ogród to urlop, na jaki zasługujesz, oprócz atrakcji gwarantujemy wygodne pokoje, doskonałą kuchnię i niewiarygodne ceny. Sprawdź!!!


:: Kwatery dla pracowników ::

Nasza ocena:
Adres: http://delegacje-24.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wyszukiwanie odpowiednich ofert przez Internet jest naprawdę bardzo łatwe. Nie musimy poświęcać na to zbyt wiele czasu. Wystarczy odwiedzić stronę delegacje-24 i już wiemy, co jest w interesującej nas okolicy. Mamy tutaj podział na poszczególne województwa, przez co jest nam o wiele łatwej trafić na to, co może być dla nas przydatne. Można porównać sobie ceny w danym regionie i wybrać najkorzystniejszą, co nie oznacza wcale, że ma być wszystko najtańsze. Nie zawsze to się nam opłaca, bo tanio o