Podobne strony

 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • U Ziyada - Restauracja, Kawiarnia

  Restauracje
  Restauracja i kawiarnia na zamku w Przegorzałach w Krakowie. Najpiękniejsza panorama na Wisłę w okolicach Krakowa. Firma obsługuje przyjęcia, konferencje oraz grupy turystyczne zapewniając najwyższej klasy obsługę i smakowite specjały kuchni Kurdyjskiej. Na stronie: historia zamku, galeria zdjęć, opis kuchni (zdjęcia potraw), informacje o organizowanych przyjęciach, konferencjach i obsłudze grup turystycznych.
 • Restauracja KASZUBIANKA

  Restauracje
  Restauracja: 3 wydzielone sale konsumpcyjne, 140 miejsc konsumpcyjnych, firma poleca: obsługę bankietów imprez okolicznościowych, rodzinnych oraz konferencji, żywienie grup zorganizowanych (możliwość negocjacji cen), sprzedaż gotowych wyrobów garmażeryjnych, catering biurowy, działalność rozrywkową - zespół muzyczny. Bar leśny: obsługa imprez okolicznościowych i bankietów, żywienie grup zorganizowanych, szczególnie obozy sportowe, obsługa imprez masowych.
 • Restauracje - przewodnik internetowy

  Serwisy informacyjne
  Baza danych z informacjami o restauracjach w Polsce: układ wg miast, podstawowe informacje o standardzie oraz zdjęcie.
 • Przepisy kulinarne Wilbo

  Przepisy kulinarne
  Strona zawiera przepisy kulinarne na potrawy z ryb i owoców morza. Przepisy poselekcjonowane są w kategorie: śniadania, obiady, kolacje, przyjęcia pozwalające na szybki wybór interesującego i stosownego do pory dnia dania. Dodatkowo niektóre przepisy ozdobione są ładnymi zdjęciami gotowych potraw.


:: Lunche w Poznaniu ::

Nasza ocena:
Adres: http://zuparybna.pl


Opis:

Na blogu zaparybna.pl znajdziesz recenzje restauracji i serwowanych w nich lunchy, śniadań, obiadów i deserów. Odnajdziesz tu również ciekawe przepisy kulinarne, głównie z terenów Poznania, ale nie tylko. Polecamy również ciekawe blogi kulinarne, które warto śledzić, oraz wydarzenia związane z gastronomią.