Podobne strony

 • Dom wycieczkowy Panorama

  Hotele i pensjonaty
  Dom wycieczkowy zaprasza na: wczasy, weekendy, wycieczki, kolonie letnie i zimowiska oraz szkoły zielone.
 • Podhalańska baza noclegowa

  Serwisy informacyjne
  Strona pomyślana jako baza teleadresowa miejsc noclegowych w Zakopanem i okolicach, począwszy od kwater prywatnych a skończywszy na hotelach i schroniskach górskich.
 • Dom wczasowy "U Tośki"

  W górach
  Ośrodek wczasowy „U Tośki” położony jest w spokojnej okolicy - Murzasichle, blisko Zakopanego. Z domu wczasowego rozciąga się widok na Tatry. Niedaleko jest kilka wyciągów narciarskich i szlaków turystycznych. Poza zakwaterowaniem oferuje domową kuchnię, posiada boisko do koszykówki i siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci.
 • PBN Zakopane

  Zakopane
  Baza noclegowa Zakopanego i okolic. Na stronie znajdziesz miejsca noclegowe począwszy od kwater prywatnych, a skończywszy na hotelach w Zakopanem i okolicy.
 • Murzasichle, chata w górach

  Murzasichle
  Zarezerwuj noclegi w Murzasichlu k. Zakopanego. Drewniana chata regionalna, trzy pokoje, salon z kominkiem i TV, ogród z potokiem, parking. Blisko wyciągi narciarskie, dobre miejsce wypadowe w Tatry Polskie i Słowackie.


:: Murzasichle - Atrakcje, Noclegi, Gastronomia, Zdjęcia ::

Opis:

Strona jest poświęcona górskiej miejscowości - Murzasichle. Można tu znaleźć informacje o Murzasichlu takie jak: legendy powstania, zarys historyczny, pogoda w Murzasichlu. Osoby, które chcą odwiedzić murzasichle powinny koniecznie tu zajrzeć. Na stronie e-murzasichle.pl opisano: gastronomię murzasichle, atrakcje w murzasichlu, wyciągi i stoki narciarskie oraz najlepsze noclegi w Murzasichlu. Jest tu również wiele fotografii wykonanych w Murzasichlu.