Podobne strony

 • AUTO KOMIS BONUS

  Autokomisy
  Strona komisu samochodowego z Warszawy. W ofercie: import samochodów z zagranicy, komis aut, dealer samochodów, wulkanizacja i serwis opon.
 • Parking Lotniskowy Strzeżony

  Transport lotniczy
  Parking Lotnisko - Parking przy lotnisku Okęcie w Warszawie oferuje: tani parking obok lotniska, airport parking, transfer i dojazd na lotnisko gratis, monitoring parkingu, parking ubezpieczony, miejsca postojowe dla samochodów, parking strzezony 24h, parking Okęcie Warszawa.
 • Parking lotnisko okecie Warszawa Ursynow 501-377-241

  Motoryzacja i transport
  Parking przy lotnisku Okęcie im. Fryderyka Chopina na Ursynowie, całodobowy 24h monitoring ochrona dozorowany ubezpieczony, dogodny dojazd dobre ceny transfer na lotnisko gratis, blisko terminala odbiór z lotniska gratis. Na miejscu serwis samochodowy - wymiana/naprawa: klocki, tarcze, układ wydechowy, układ napędowy, diagnostyka komputerowa, elektryka, elektronika, mechanika, zapraszamy tel. 501-377-241
 • Parkingdlaciebie.pl - parking na Okęciu

  Firmy wg branży
  Nasza firma jest specjalistą w usługach parkingowych w okolicach Okęcia. Gwarantujemy, że zawieziemy Cię na Twój lot, a także odbierzemy po powrocie, a to wszystko w cenie parkingu. Cały nasz teren jest monitorowany, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Posiadamy korzystne ceny zarówno na jedną dobę, jak i na 15 dni. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się przez stronę parkingdlaciebie.pl, by bezpłatnie zarezerwować miejsce.
 • ParLot.pl

  Turystyka i podróże
  Parking lotnisko ParLot.pl to miejsce, gdzie zarezerwujesz parking przy lotnisku w Warszawie lub innej wybranej miejscowości. Wystarczy dokonać prostej rezerwacji, a następnie dojechać własnym autem na parking w pobliżu lotniska. Pracownicy obsługi parkingu błyskawicznie przewożą klientów na lotnisko i z powrotem.


:: Parking przy lotnisku - Hatlapa ::

Nasza ocena:
Adres: http://parkinghatlapa.pl/

Ulica: ul. Krótka 3

Miasto: Katowice
Kod: 42-625
NIP:

Telefon: 668-045-064
Opis:

Samochód jest najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu podczas podróży. Dzięki nam możesz dotrzeć na lotnisko własnym samochodem. My zajmiemy się jego przechowaniem. Oferujemy miejsce parkingowe dla Twojego auta. Parking jest bezpieczny, oświetlony, strzeżony. Oferujemy miejsca parkingowe w nowoczesnych garażach. W naszej ofercie mamy również usługi dodatkowe. Podczas pobytu Państwa samochodu na naszym parkingu możemy dokładnie wyprać tapicerkę. Zachęcamy do rezerwacji miejsc.