Podobne strony

  • AppleFix Wrocław - iPhone, iPad, iPod, Macbook Serwis

    Elektronika
    Profesjonalny serwis Apple Wrocław. AppleFix specjalizuje się w naprawach fizycznych iPhone, iPad, iPod, MacBook, Mac Pro oraz iPod Touch. Powierz Apple pasjonatom i ciesz się nim przez lata. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim sprzętem nie ryzykuj - zgłoś się do nas, pomożemy zarówno w sprawach związanych z naprawą Jabłka, optymalizacją jego działania czy też wymianą podzespołów. Na życzenie Klienta zbudujemy również Hacintosha czyli komputer o specyfikacj Macintosha!
  • Telegrafika - serwis, naprawa telefonów Wrocław

    Inne
    Wrocławska firma TELEGRAFIKA oferuje usługi gsm, obejmujące: skup, serwis i sprzedaż telefonów komórkowych. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy najlepsze ceny skupu telefonów we Wrocławiu. Aktualną ofertę naszych telefonów możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Naprawa, serwis telefonów apple, iphone Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: irepair24.pl

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wrocławska firma oferuje serwis i naprawę telefonów iphone, apple oraz usługi obejmujące: skup, serwis i sprzedaż telefonów komórkowych gsm. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy najlepsze ceny skupu telefonów we Wrocławiu. Aktualną ofertę naszych telefonów możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej.