Podobne strony

 • Wynajem samochodów 9 osobowych w Warszawie

  Firmy wg branży
  Wynajem samochodów warszawa centrum. Atrakcyjny wynajem samochodów dostawczych i osobowych - celem CarNet jest oferowanie samochodów nowych za relatywnie niską cenę. Car rental Poland - na naszej stronie regulamin, cenniki, oferowane samochody. Wypożyczalnia samochodów Warszawa, Poznań, Kielce, Kalisz, Ostrów Wlkp, Car rental Krakow.
 • ElcoAuto - wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

  Motoryzacja i transport
  ElcoAuto to nowa wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu. Oferuje wynajem aut osobowych, a jej doskonała lokalizacja w centrum Wrocławia w luksusowym budynku Justin Center sprawia, że wypożyczenie samochodu to czysta przyjemność. Flota samochodów Elco składa się wyłącznie z nowych samochdodów takich jak: Kia Venga, Opel Corsa, Ford Focus, Skoda Octavia czy Opel Astra III. Wszystkie auta przechodą starannym kontrolom przed każdym wyjazdem. Samochody zawsze posiadają opony dostosowane do pogody.
 • PrestigeCar wynajem samochodów

  Motoryzacja i transport
  Wypożyczalnia pojazdów Prestige-Car oferuje bogatą gamę nowocześnie wyposażonych aut: samochodów osobowych, samochodów dostawczych i motorów. Prestigecar oferuje także przewóz osób, wynajem aut z kierowcą oraz możliwość podstawienia i odwiezienia pojazdu do innego miasta. Wszystkie auta i motocykle są w doskonałym stanie technicznym i posiadają cały szereg ubezpieczeń. W każdym pojeździe znajduje się układ klimatyzacji. W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie dostosowujemy się także do i
 • TRANSPOST wypożyczalnia samochodów Ostrów Wlkp

  Motoryzacja i transport
  Firma Transpost SA to jedna z największych w Polsce firm zajmujących się wynajmem długoterminowym samochodów osobowych i dostawczych na tak rozległą skalę. Jesteśmy fachową jednostką, a nasi doświadczeni współpracownicy zawsze życzliwie sprzyjają Państwu pomocą w obszarze doboru perfekcyjnej oferty produktowej. Proponujemy długoterminowy i krótkoterminowy najem samochodów wraz z opieką serwisową przez cały czas trwania umowy.
 • EasyMotion wypożyczalnia samochodów

  Motoryzacja i transport
  Easymotion to organizacja, której celem jest zrewolucjonizowanie działania tradycyjnej wypożyczalni samochodów. Firma stawia na niestandardowe oraz nieszablonowe rozwiązania. Easymotion oferuje więc krótkoterminowe wypożyczanie samochodów, w tym na godziny oraz dni. Firma udostępnia klientom swoje nowe samochody przed dwadzieścia cztery godziny na dobę nie pobierając przy tym żadnych dodatkowych opłat.


:: Wypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów - Wrocław, Pozn ::

Nasza ocena:
Adres: fleetpoland.pl

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, zajmujemy się wynajmem samochodów w miastach: Wrocław i Poznań