Podobne strony

 • Beck-Co

  Wyposażenie lokali
  Firma oferuje meble, sprzęt nagłaśniający i urządzenia do aranżacji pubów, drink barów oraz winiarni. Na stronie oferta, cennik, lista dystrybutorów oraz katalog towarów.
 • A-Z Zdzisław Filipiak

  Przygotowywanie stoisk
  Projektowanie i kompleksowa realizacja stoisk targowych w kraju i za granicą. Stoiska z profili o przekroju kwadratowym i ośmiokątnym w różnych kolorach. Realizacja stoisk indywidualnych projektowanych z elementów drewnianych.
 • Piotrex

  Przygotowywanie stoisk
  Firma zajmuje się budową stoiska targowego, punktów promocyjnych, mebli z profili aluminiowych oraz namiotów wystawienniczych.
 • Inexpo

  Przygotowywanie stoisk
  Oferuje wykonywanie: stoisk targowych, projektów, aranżacji ekspozycji, grafiki oraz wyposaża stoiska w meble i sprzęt gospodarczy. Prowadzi również sprzedaż elementów systemu Octinex.
 • Art & Design

  Wydarzenia i imprezy
  ARTDESIGN architektura wnętrz. Architektura wnętrz mieszkań, domów i rezydencji. Projekty wnętrz użyteczności publicznej tj. restauracja, hotel, gabinet medyczny, biuro.


:: Projektowanie wnętrz - itodegisn.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://itodesign.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:




Opis:

Jeżeli interesują Was domy ekologiczne lub wszystkie inne budynki mieszkalne, zapraszamy do firmy ITOdesign z Gdańska, która zajmuje się ich wznoszeniem. Ponadto mamy dla Państwa także szereg usług dodatkowych. Jeśli sobie tego Państwo życzycie, zajmiemy się remontami Waszych domów lub mieszkań bądź też od nowa zaprojektujemy Wasze wnętrza, wykorzystując do tego wiedzę najlepszych projektantów w branży.