Podobne strony

 • KPCB CERABUD Krotoszyn

  Ceramika budowlana
  Fabryka ceramiki budowlanej dostarcza asortymentu dachówek, wyrobów stropowych, pustaków ściennych, piecy, galanterii ceramicznej. Obok produkcji firma prowadzi wykonawstwo oraz badania laboratoryjne. Na stronie informacje o historii zakładu, porady budowlane z rysunkami technicznymi.
 • ILKO

  Kominki
  Kominki i paleniska grzewcze wykonane z marmuru, granitu, piaskowca, kafli, cegły. Projektowanie, wykonanie, montaż.
 • Kominki-Bielawski

  Kominki
  Firma oferuje wykonawstwo kominków tradycyjnych i z wkładem, sprzedaż wkładów, kafli i innych materiałów do obudowy. Więcej - na stronie.
 • Karat S.c.

  Ceramika
  Firma oferuje piece kaflowe, kominki, kafle, wkłady kominkowe oraz inne akcesoria ceramiczne, np. urny i kolumny do piwa. Na stronie znajdziesz zilustrowaną zdjęciami ofertę.
 • ABH "Nomos" Sp. z o.o.

  Ceramika budowlana
  Firma zajmuje się sprzedażą pustaków szklanych, mebli, szkła budowlanego oraz materiałów hydroizolacyjnych. Jej oferta obejmuje też meble oraz wypożyczanie krzeseł i stołów. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące oferty.


:: Kominki i piece kaflowe - F.H.U. Art-A Jan Deręgowski ::

Nasza ocena:
Adres: http://piece-kaflowe.com.pl/

Ulica: Lenartowicza 1

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-051
NIP: 8131544785

Telefon: 0178520827
Opis:

Działalność handlowo-usługowa "Art-A" jest własnością Jana Deręgowskiego, który stworzył ów firmę w 1995 roku. Ogromny staż funkcjonowania zaowocował nawiązaniem wielu współprac głównie z klientami naszej firmy ale również dostawcami niezbędnych produktów do budowy pieca. Obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku krajowym w swojej branży, chcesz postawić na fachowców, postaw na Art-A, my sprawimy, iż będziesz bardzo zadowolony z efektu końcowego jak i z oferty cenowe. Zapraszamy do rezerwacji t