Podobne strony

  • Kancelaria adwokacka

    Prawo i podatki
    Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z powództwa cywilnego i sprawy, jakie przewodzone są do sądów przez instytucje Państwowe. Niezapłacone mandaty trafiają do sądów pod ocenę sędziego. Kancelaria specjalizuje się również w prawie rodzinnym, gdzie przewodzone są sprawy rozwodowe, sprawy o separację, a także podziały majątku wspólnego w przypadku, kiedy małżeństwo nie zatwierdziło intercyzy. Notorycznie trafiają do nas sprawy o alimenty, których nie opłacają także kobiety i panowie. Pomagamy w określeniu i zdementowaniu ojcostwa, także w wyznaczeniu kontaktu pomiędzy rodzicami i dziećmi. Dokładny opis przedstawiono na witrynie.
  • Kancelaria Adwokacko-Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg

    Prawo i podatki
    Kancelaria świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i firmom w rozwiązywaniu ich spraw. Specjalizujemy się w obronach w sprawach karnych,sporach cywilnych,prawie nieruchomości.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria prawna Rzeszów ::

Nasza ocena:
Adres: https://radcowie.org.pl/

Ulica: Geodetów 1

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-328
NIP:

Telefon:
Opis:

Poszukujesz sprawdzonej kancelarii prawnej w Rzeszowie? Poszukujesz takiej, która posiada w swoich szeregach doświadczonych i sprawdzonych prawników, adwokatów, czy radców prawnych? Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu pisma w postępowaniu przesądowym lub odwołania w sprawach administracyjnych? To dobrze się składa, bo rzeszowska kancelaria prawna Grębowski to zespół fachowców, który opiera się na 17-letnim doświadczeniu w zakresie świadczenia usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych, ja