Podobne strony

 • Morplast

  Producenci
  Producent okien pcv - oferujemy tanie okna PCV, okna aluminiowe, montaż ogrodów zimowych, elewacje z alucobondu - Poznań
 • WASPAL okna zewnętrzne witrażowe Poznań

  Firmy wg branży
  Znajdująca się w Poznaniu firma Waspal jest cenionym producentem stolarki aluminiowej. Jej zadaniem jest dostarczenie swoim Klientom solidnych systemów, jakie zapewnią bardzo dobrą izolację termiczną i dźwiękową każdego domu. Oferuje ona nowoczesne systemy okienne dla różnego typu zabudowy, okiennice oraz lamele słoneczne, daszki całoszklane jak również balustrady aluminiowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z cenionymi dostawcami, firma może zaoferować swoim Klientom wyroby niezawodne, estetyczne oraz najwyższej jakości. Ze szczegółami działalności producenta mogą Państwo zapoznać się odwiedzając stronę internetową.
 • Centrum Okien i Drzwi Poznań. www.centrumokienidrzwi.com

  Dom i wnętrza
  Najlepsze okna Poznań z Centrum Okien i Drzwi w Poznaniu. Renomowany i wieloletni sprzedawca okien zaprasza do salonu sprzedaży w Poznaniu. Nasze Centrum istnieje ponad dziesięć lat i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Współpracujemy z producentami okien oraz klientami z całej Polski. Okna Poznań - okna pcv i okna aluminium. Interesująca stylistyka, różnorodna kolorystyka, energooszczędność i bezpieczeństwo to cechy naszych okien. Zapraszamy do salonu oraz na www.centrumokienidrzwi.com
 • www.agdomsystem.pl

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z profilem firmy AG Dom System z Poznania. Zajmujemy się dystrybucją stolarki zewnętrznej i wewnętrznej na rynek polski oraz zagraniczny. W naszym asortymencie znaleźć można okna PCV, aluminiowe, drewniane, rolety, moskitiery, drzwi wewnętrzne czy zewnętrzne, markizy a ponadto bramy garażowe. Oferujemy dokładny pomiar, montaż, zabezpieczenie pomieszczeń przed pracami a także sprzątanie po instalacji a także przeszkolenie w zakresie użytkowania produktu. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i zapewniamy korzystne warunki współpracy. Więcej informacji na naszej witrynie.
 • www.variant-okna.pl

  Firmy wg branży
  Nowe systemy energooszczędnych profili okiennych oferuje producent i dystrybutor okien i drzwi z PVC - Wielkopolska Fabryka Okien VARIANT w miejscowości Suchy Las. Nasze stolarki posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne, gwarantując najwyższy wygoda użytkowania każdego budynku. Nasza firma istnieje od 1996 roku. Mamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam na produkcję nawet 300 okien dziennie o rozmaitych konstrukcjach, w dowolnym kształcie i kolorze. Naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi (firmy, developerzy), jak i klienci indywidualni. Zapraszamy do współpracy!


:: www.bros.poznan.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bros.poznan.pl

Ulica: Przemysłowa 8a

Miasto: Buk
Kod: 64-320
NIP: 7772437775

Telefon: 61 894 00 07
Opis:

Wytwórstwem okien PCV oraz aluminiowych, trudni się firma BROS z Buku. Poza sprzedażą wytwarzanych przez siebie produktów, firma ma w swojej ofercie również produkty innych marek, m.in. Ponzio, Salamander, Blyweert, Krispol. Pozwala to zaoferować Klientom szereg dodatkowych produktów, a wśród nich znajdują się na przykład systemy aluminiowe, zarówno fasadowe, jak także przesuwne i przeciwpożarowe. Kupić tu można ponadto także drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne czy bramy garażowe. Firma stale dąży do podnoszenia jakości swoich usług. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.