Podobne strony

 • Admiraltax.pl - podatki w Anglii

  Ekonomia
  Przenieś swoją firmę do Wielkiej Brytanii! Z pomocą firmy Admiraltax przerejestrowanie firmy okaże się dziecinnie proste. Co zyskujesz dzięki przerejestrowaniu działalności optymalizujesz swoje koszty do ZUS, wypłacasz dywidendę, która do £32 010, czyli 160050 zł nie jest opodatkowana oraz otrzymasz brytyjską emeryturę już po 7,5 roku opłacania składek i osiągnięciu wieku emerytalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.admiraltax.pl.
 • Spółki w anglii

  Prawo i podatki
  Biuro księgowe oferujące pomoc w prowadzeniu księgowości spółki Limited w Anglii. W ofercie znajduje się między innymi udostępnienie adresu firmowego, rejestracja firmy w systemach rządowych, tymczasowe zarządzanie firmą na czas rejestracji (nominee director).
 • Biuro rachunkowe Ducers - Firma w Anglii

  Firmy wg branży
  Biuro rachunkowe Ducers to oferta kompleksowych usług księgowych dla podmiotów prawnych i osób fizycznych w Anglii. Nasz dział doradców księgowych pomaga przy realizacji takich procesów jak: rejestracja firmy w Anglii, udzielanie informacji odnośnie przepisów podatkowych, objaśnienie zasad otrzymywania benefitów i inne. Własna firma w Anglii to dla wielu przedsiębiorców pierwsza samodzielna działalność w UK, dlatego nasi kompetentni księgowi chętnie udzielą Państwu merytorycznej pomocy.
 • Rejestracja firmy w UK - Team@One

  Prawo i podatki
  Jedną z najbardziej popularnych spółek w Londynie jest spółka LTD, będąca odpowiednikiem polskiej sp. z o.o. Rejestracja firmy w UK jest kilkukrotnie łatwiejsza niż w Polsce, o czym przekonały się setki przedsiębiorców. W odpowiedzi na ich potrzeby nasze biuro udostępnia adres rejestrowy, adres korespondencyjny, biuro na godziny, oraz brytyjski stacjonarny numer telefonu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie funkcjonowania Twojego biznesu.
 • Gold Accounting- Zwrot Podatku UK

  Prawo i podatki
  Jeśli jesteś Polakiem mieszkającym na Wyspach Brytyjskich, albo pracowałeś tam przez dłuższy okres czasu i masz kłopoty z rozliczaniem podatków, skorzystaj z usług doświadczonego biura rachunkowego w Londynie– stworzonego specjalnie z myślą o rodakach. Kwota wolna od podatku, należny zwrot podatku, prowadzenie księgowości, pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego i w założeniu własnej działalności – wszystko to oferuje nasze biuro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Rejestracja firmy w UK - Cracovia LTD ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.cracovia.org.uk/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Masz już dość ciągłego płacenia podatków, nawet podczas gdy Twoja firma nie generuje kosztów? Cracovia Ltd pomaga polskim przedsiębiorcom zakładać i prowadzić spółki w UK. Z witryny można dowiedzieć się dlaczego warto rejestrować firmę w Anglii, na czym to polega czy też jakie koszty się z tym wiążą. Pod adresem www firmy znajdziemy również bloga, który został podzielony na trzy kategorie tematyczne: podatki, firma w Anglii oraz polityka i gospodarka. Nie zwlekaj! Sprawdź ofertę Cracovia LTD już