Podobne strony

 • Pharmag S.A.

  Dystrybucja leków
  Dystrybutor leków, bogata oferta dla szpitali.
 • Medica

  Targi medyczne
  Elektroniczne urządzenia medyczne, sprzęt laboratoryjny, dializa, diagnostyka, intensywna opieka medyczna, metody diagnostyczne itp.
 • Intergos

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się handlem hurtowym w zakresie sprzętu medycznego jednorazowego użytku, dodatkowo firma prowadzi handel środkami do dezynfekcji i sterylizacji.
 • Okulistyka

  Specjalistyczna prasa medyczna
  Kwartalnik medyczny o charakterze szkoleniowo-dydaktycznym. Na łamach czasopisma prezentowany i oceniany jest również nowoczesny sprzęt wykorzystywany w praktyce lekarskiej.
 • Zakłady Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Zakład Techniki Medycznej zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu medycznego. Oprócz tego firma sprzedaje meble do gabinetów lekarskich, gabinetów fryzjerskich oraz systemy bezpieczeństwa dla kierowców taksówek.


:: KERPRO - Cążki do pedicure ::

Nasza ocena:
Adres: http://kerpro.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz sklep internetowy Kerpro oferuje niezbędne wyposażenie gabinetów podologicznych. W asortymencie posiadamy kosmetyki i preparaty do zabiegów podologicznych, materiały podologiczne, opatrunki, narzędzia do pedicure, frezarki do pedicure, materiały jednorazowe i materiały do dezynfekcji. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, fachowe doradztwo, dyspozycyjność.