Podobne strony

 • Baterie Grafenowe

  Nauka i technika
  Informacje na temat przyszłości gromadzenia energii w małej formie - baterie grafenowe to najbardziej obiecująca technologia produkcji ogniw paliwowych na jaką wpadli do tej pory naukowcy. Zobacz czym są baterie grafenowe i zobacz dlaczego chcesz mieć takie w swoim telefonie ;)
 • Rolniczy24.pl - portal i wiadomości rolnicze

  Nauka i technika
  Rolniczy24.pl to portal rolniczy nastawiony na publikacje specjalistycznych tekstów oraz wiadomości i aktualności z branży rolniczej. Częsta aktualizacja strony sprawia, że jest to idealne miejsce dla każdego rolnika.
 • Maszyny Drukarskie DLM

  Nauka i technika
  Rozwój technologiczny sprawia, że maszyny drukarskie, które pojawiają się na rynku muszą stanowić połączenie nie tylko wysokiej jakości finalnego druku, ale i szybkości aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W biegu codziennego życia ludzie nie mają czasu na długi czas oczekiwania na realizację zleceń. Urządzenia, które trafiają zatem do ich biur, ale także do firm, którym zlecają realizację zadań, muszą być niezawodne. Przymiotnik ten opisuje nie tylko wspomniane wcześniej m
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków - montazoczyszczalni.pl

  Nauka i technika
  W firmie Montaz Oczyszczalni działamy na rynku realizowania kompleksowych usług związanych z tworzeniem oczyszczalni ścieków. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom przygotowanie projektów, które pozwalają wykonać odpowiednio dopasowane przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jednocześnie naszym klientom oferujemy sprawnie realizowany montaż oczyszczalni.
 • Kursy baristy - Coffee Support

  Nauka i technika
  Od wielu lat prowadzimy kursy baristów na bardzo wysokim poziomie. Z naszego kursu może skorzystać każda osoba, która chcę pogłębić swoją wiedzę na temat kawy. W szczególności polecamy nasze kursy baristów osobom, które pracują w restauracjach czy też kawiarniach oraz innych obiektach gastronomicznych.


:: SteelAndRocks - GIS, geologia naftowa i kartografia ::

Opis:

Strona poświęcona darmowemu oprogramowaniu GIS, geologii, kartografii oraz historii przemysłu naftowego w Europie.

Website about open-source GIS, geology, hints in mapping and cartography and history of petroleum industry in Europe.