Podobne strony

 • Reling

  Meble - handel i produkcja
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą importowanych, eleganckich akcesoriów stosowanych w nowoczesnej kuchni. W jego ofercie znajdziesz: teleskopy do podwieszania półek oświetleniowych, podpory rurowe, Kosze „Cargo" oraz relingi kuchenne
 • Pol-China Trade & Business

  Inne
  W bogatej branżowo ofercie tej polskiej firmy w Chinach znajdziesz: odzież, tkaniny, dodatki krawieckie, wyroby skórzane i skóropodobne, wyposażenie domu i kuchni, oświetlenie, ceramikę, meble chińskie, komputery i części komputerowe, upominki, zabawki, wyposażenie biurowe i inne.
 • Merkury

  Półprodukty
  Firma oferuje akcesoria meblowe i elementy wykończenia wnętrz, jest generalnym przedstawiciel włoskich firm POLIMOR, TM, ADAR i VIBO. Posiada w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych, działa na terenie całej Polski, Ukrainy i Słowacji. Na stronie więcej informacji oraz szczegółowa oferta wyrobów.
 • Gorenje Polska

  Producenci
  Firma jest producentem sprzętu gospodarstwa domowego (AGD). W ofercie znajdują się produkty do kompletnego wyposażenia kuchni, zarówno wolnostojące jak i do zabudowy: pralki, lodówki, chłodziarki, chłodziarki-zamrażarki, zamrażarki, suszarki, piekarniki, okapy i inne. Dzięki zamieszczonym na stronie zdjęciom i opisom można bliżej zapoznać się z proponowanymi produktami.
 • Alutechnic

  Wyposażenie wnętrz
  Firma oferuje systemy relingowe do nowoczesnej kuchni. Na stronie: foto oferta, dane kontaktowe oraz formularz zamówienia/zapytania ofertowego on-line.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Sklep internetowy z wyposażeniem kuchni - DoGotowania.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://dogotowania.pl

Ulica: os. Przyjaźni 3/136

Miasto: Poznań
Kod: 61-681
NIP: 782-241-52-74

Telefon: 537 969 959
Opis:

Sklep internetowy z bogatym wyposażeniem kuchennym, to odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie użytkowników. Miłośników kuchennych rewolucji, którzy poszukują produktów wysokiej jakości, ale w przystępnych cenach.

Można tu zakupić naczynia, garnki, filiżanki. Dzbanki, termosy, akcesoria. Patelnie, noże czy nawet sprzęt służący do mycia i utrzymania porządku w kuchni. Produkty, które wykonane są z bezpiecznych materiałów. Komfortowe w codziennym użytkowaniu, łatwe do utrzymania w czystości, es