Podobne strony

 • Wycieraczki aluminiowe

  Firmy wg branży
  Krakmat zajmuje się produkcją wycieraczek systemowych chroniących przed zabrudzeniami każdy rodzaj nieruchomości. Oddajemy do dyspozycji efektywne kraty pomostowe, wycieraczki aluminiowe, osadniki, klasyczne maty wejściowe i gumowe, a także niezbędne akcesoria montażowe. Działamy na co dzień w Krakowie. Jesteśmy w stanie wyprodukować wycieraczki zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.
 • wycieraczki aluminiowe

  Firmy wg branży
  Alumatex to firma która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wycieraczek systemowych oraz mat podłogowych. Cieszy się ona dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 2005 roku zdobywając grono zaufanych i zadowolonych klientów. Jej maty utrzymują czystość w szkołach, na uniwersytetach, w biurowcach, szpitalach, centrach handlowych, placówkach kulturalnych i sportowych i innych.
 • www.aximo.pl

  Firmy wg branży
  Różne typy mat i wycieraczek, w tym maty ochronne, środki do czyszczenia i konserwacji podłóg, maty antybakteryjne czy inne niszowe produkty specjalistyczne zapewnia firma AXIMO Podłogi obiektowe w Poznaniu. Specjalizujemy się w dystrybucji różnego rodzaju wykładzin obiektowych, posiadając szeroki asortyment wykładzin dla biur, instytucji, szkół i budynków użyteczności publicznej, wykładzin hotelowych, przemysłowych czy do obiektów ekskluzywnych, tj. teatry. Dysponujemy również bogaty wybór wycieraczek wejściowych oraz mat specjalnego przeznaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie!


:: www.wycieraczki.info ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wycieraczki.info

Ulica: Dziadoszańska 10

Miasto: Poznań
Kod: 61-248
NIP: 7771741867

Telefon: 61 848 93 95
Opis:

Prezentujemy UNIMAT firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą wycieraczek. Dzięki naszym wycieraczkom, w Twoich budynkach nie będzie rozpowszechniał się brud ani wilgoć. Wyposażamy szkoły, hotele, firmy, domostwa, szpitale, muzea, urzędy. Zapobiegamy rujnowaniu podłóg przez wilgoć, pył i piasek, dzięki czemu przedłużamy ich żywotność. Produkujemy wycieraczki pod wymiar, z odpowiednim zabezpieczeniem wokół nich, dzięki czemu są stabilne oraz przystosowują się perfekcyjnie do każdego pomieszczenia. Nasi wykfalifikowani specjaliści są do dyspozycji i chętnie pomogą w odpowiednim doborze, który spełni wszelkie oczekiwania.