Podobne strony

 • Dom Mody GISELLE

  Suknie ślubne
  Dom mody z Lublina oferuje gotowe oraz szyte na miarę suknie ślubne, koktailowe oraz wieczorowe. Na stronie foto oferta.
 • Salon ślubny KREACJA

  Suknie ślubne
  Strona producenta sukien ślubnych, wieczorowych i komunijnych. Sklep, wypożyczalnia, pracownia. Na stronie informacje i zdjęcia.
 • Basia-Collection - Salon Mody

  Odzież dla kobiet
  Firma Basia-Collection od początku swojej działalności zajmuje się importem odzieży amerykańskiej, sprzedażą hurtową i detaliczną sukienek wieczorowych, koktajlowych i okazjonalnych, wykonanych według najnowszych trendów mody znanych projektantów.
 • Vouge

  Suknie ślubne
  Salon sukien ślubnych i wizytowych. W sprzedaży suknie renomowanych firm Perla i Papilio oraz projektowanie i szycie na miarę według indywidualnych zamówień.
 • naia.pl

  Odzież
  Naia.pl to modna odzież damska, unikalne projekty, wysoka jakość materiałów i dodatków oraz wykonania. Wygoda zakupów i bezpieczeństwo transakcji są przez nas traktowane priorytetowo.


:: Sukienki Modesty ::

Nasza ocena:
Adres: https://modesty.pl

Ulica: Rolna 10/4

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP: 6312578137

Telefon:
Opis:

W szerokim asortymencie sklepu znajdziesz sukienki na co dzień, do pracy i na imprezę. Sklep oferuje kreacje wieczorowe, weselne oraz niepowtarzalne propozycje sukienek na bale maturalne. Szeroka paleta barw, rozmiarów i wzorów sukienek kierowana jest do wszystkich kobiet. Wśród wielu krojów każda pani znajdzie coś dla siebie.