Podobne strony

 • ZTP tanie taxi wrocław

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Radio Taxi ZTP prowadzi swoją działalność od przeszło dwudziestu lat. Jesteśmy jedną z największych firm taksówkarskich funkcjonujących we Wrocławiu i cieszymy się zaufaniem wielu kientów prywatnych oraz firm. Proponujemy przewozy taksówkami oraz mikrobusami, odprowadzanie pojazdów, odwożenie dzieci do szkoły oraz robienie drobnych zakupów. Wszystkim zapewniamy przystępne ceny, a naszym stałym klientom dodatkowo atrakcyjne rabaty. Dla firm mamy ofertę rozliczeń bezgotówkowych za pomocą wystawianej raz w miesiącu faktury. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.
 • Relax Taxi

  Firmy wg branży
  Tanie taxi z Wrocławia to idealna oferta dla osób szukających transportu w odpowiedniej realizacji czasowej. Relax Taxi oferuje holowanie aut, transfer na lotnisko, odprowadzanie aut, zakupy na telefon i uruchamianie aut. Odwiedź stronę internetową Relax Taxi i przeczytaj informacje o firmie, sprawdź cennik. Relax Taxi świadczy tanie usługi już od 2,50 za km. Jest to stała cena przez całą dobę. Sprawdź na naszej stronie orientacyjne ceny z centrum Wrocławia na poszczególne osiedla i dzielnice.
 • taxilimanowa.pl

  Motoryzacja i transport
  Na naszej stronie internetowej znajduje się atrakcyjna oferta korporacji taksówkarskiej, która dynamicznie działa na szeroką skalę, oferując liczne usługi logistyczne. Proponujemy nie tylko przejazdy na wyżej wymienionej trasie, ale także korzystne transfery na lotniska. Więcej na nasz temat dowiesz się bezpośrednio z naszego serwisu internetowego. Zapraszamy serdecznie.


:: Twoje taxi Wrocław - Płatność kartą - Miejskie Taxi Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://miejskietaxi.pl/

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon: 71 321 95 90
Opis:

Miejskie Taxi jest firmą z Wrocławia zrzeszającą licencjonowanych taksówkarzy, posiadających duże doświadczenie w obsłudze klientów prywatnych oraz korporacyjnych. Od początku stawiamy na profesjonalizm i dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.