Podobne strony

 • Słoneczny wypoczynek w Chorwacji

  Biura podróży
  Wrocławskie Biuro Usług Turystycznych "Inwest-or" oferuje wypoczynek w Chorwacji na półwyspie Istria. Jest to kraj niepowtarzalnych krajobrazów i skąpanych słońcem plaż położonych u stóp malowniczych gór. Znajdziesz tu również oferty wyjazdów do Austrii i Włoch.
 • Wczasy w Chorwacji i Słowenii - Gold Bud

  Biura podróży
  Znajdziesz tutaj propozycję atrakcyjnych wczasów w Chorwacji i Słowenii, nad Adriatykiem, z licznymi możliwościami wycieczek krajoznawczo-turystycznych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
 • Chorwacja w obiektywie

  Chorwacja
  Jeżeli wybierasz się na urlop do Chorwacji - powinieneś odwiedzić tę stronę. Oprócz bogatej galerii zdjeć ukazujących piękno tego kraju, znajdziesz tu opisy wycieczek, a także garść przydatnych porad.
 • Wczasy Chorwacja

  Turystyka i podróże
  Strona przewodnikowa o niezwykłej Chorwacji. Kiedy jechać, gdzie i co warto tam zobaczyć? W serwisie przeczytamy o polecanych na wakacje miejscowościach, wyspach i kurortach, takich jak; Split, Dubrownik, Zagrzeb, Hvar, Korcula, Mljet. W tym wakacyjnym niezbędniku odkryjemy również tajemnice chorwackiej kuchni, dowiemy się co nieco o historii tego kraju, a także przeczytamy garść porad na temat planowania wakacyjnego wyjazdu.
 • Chorwacja na wczasy - poradnik

  Turystyka i podróże
  Witryna dla miłośników Chorwacji i ciekawych miejsc na wakacje. Gdzie pojechać i o czym warto wiedzieć przed wyjazdem? Wyspa Rab, Vis czy może Krk? Istria czy może słynąca z niezwykłego Dubrownika Dalmacja? Przewodniki na stronie pozwolą poznać każde z tych miejsc, ich uroki, niesamowite plaże Chorwacji, i wiele innych ciekawostek na wyjazd.


:: Lato w Chorwacji ::

Opis:

Lato w Chorwacji, czyli wszystkie aspekty wyjazdu w jednym miejscu na stronie. W serwisie zobaczymy prezentacje ciekawych miast i wysp na wakacje w Chorwacji, przeczytamy o sposobach dojazdu do tego kraju, a także zasięgniemy ciekawostek, które przybliża nam charakter tego zakątka świata (kuchnia, ceny, przyroda, kempingi).