Podobne strony

 • Apartamenty Kraków

  Noclegi
  Szukasz atrakcyjnego mieszkania, hotelu, apartamentu? Czy może po prostu miejsca gdzie mógłbyś się przenocować? Serdecznie zapraszamy na stronę systemu rezerwacji online - Go2sleep. Gwarantujemy apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach oraz najniższą cenę.
 • Baza noclegów w Polsce

  Serwisy informacyjne
  CiekaweNoclegi.pl – to baza noclegów w Polsce. U nas znajdziesz: kwatery prywatne, hotele i apartamenty a także pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe. Noclegi na każdą kieszeń z całej Polski. Nie masz się gdzie zatrzymać? Wypadł Ci nagły wyjazd i po drodze chcesz przenocować z zajeździe z wyżywieniem? Zapraszamy wszystkich właścicieli obiektów turystycznych, aby dodali ofertę swojego obiektu.
 • Hotel Kraków - Apartamenty Florian

  Kraków
  Apartamenty Kraków Florian. Antycznie urządzony hotel na Kazimierzu zlokalizowany 450m od Rynku Głównego
 • Hotele w Krakowie

  Kraków
  Hotele w Krakowie przybliżają użytkownikom Internetu podjąć trafny wybór spośród wszystkich obiektów hotelowych. Hotele w Krakowie to najlepsze hotele w Polsce, przystosowane dla niepełnosprawnych, w dogodnych lokalizacjach, przyjazne dla podróżnych. Hotele Kraków w naszym serwisie są podzielone według gwiazdek jakości.
 • Noclegi Kraków

  Turystyka i podróże
  Oferujemy luksusowe zakwaterowanie w apartamentach w Krakowie. Nasze apartamenty znajdują się w najlepszych lokalizacjach tego pięknego miasta, zaledwie 300m od dzielnicy Kazimierz oraz 600m or płyty Rynku Głównego. Oprócz samego zakwaterowanie oferujemy także wyżywienie w współpracujących z nami restauracjami. Dodatkowo organizujemy wycieczki tematyczne w każdym języku. Z nami zwiedzisz Kraków w przystępnej cenie, a my zagwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.


:: www.centrumkrakow.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.centrumkrakow.pl

Ulica: ul. Garbarska 12

Miasto: Kraków
Kod: 31-131
NIP: 6751217660

Telefon: 516 148 790
Opis:

Apartamenty Centrum to kompleks hotelowy w samym sercu dawnej stolicy Polski - Krakowa. Nasze hotele dzieli zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego bądź Zamku Królewskiego na Wawelu, co pozwala na długie i beztroskie spacery zabytkowymi uliczkami naszego miasta. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór komfortowych i funkcjonalnych apartamentów wyposażonych w aneksy kuchenne lub dostęp do kuchni. Każdy z naszych apartamentów posiada także własną toaletę. Zachęcamy również do korzystania z propozycji specjalnych skierowanych do rodzin, gdzie za pokój dla całej rodziny zapłacą Państwo tylko 159 zł. Wybierz wypoczynek w Krakowie - wybierz Apartamenty Centrum.