Podobne strony

 • Kremacje Wrocław

  Firmy wg branży
  Zakład pogrzebowy Amen działa od 1949 roku, od ponad 60 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Zajmuje się przewozem zmarłych, załatwia rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach oraz formalności USC - akty zgonu i ZUS - zasiłki pogrzebowe. Zakład Amen organizuje pochówki tradycyjne i kremacje, obsługuje ceremonie pogrzebowe (wraz z oprawą muzyczną a dla pogrzebów świeckich - mistrz ceremoniału świeckiego), kredytuje koszty pogrzebów w ramach zasiłku ZUS.
 • ul. Osobowicka 59a

  Firmy wg branży
  Zakład Pogrzebowy Adoria wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swych klientów i nieprzerwanie poszerza własną ofertę. Firma zajmuje się przewozem zwłok na terenie całego kraju oraz Europy. Organizowane przez jej pracowników uroczystości funeralne mają przeróżny styl i stopień sformalizowania. Przedkładane przez zakład rozwiązania są dopasowane do możliwości i oczekiwań klientów. Aby gruntownie poznać wielkość świadczonych przez firmę usług oraz oferowanych przyborów żałobnych, powinno się odwiedzić stronę internetową:
 • BOŻENA WITWICKA zasiłek pogrzebowy wrocław

  Firmy wg branży
  Usługi Pogrzebowe Witwicka z siedzibą we Wrocławiu zapewniają kompleksową organizację pogrzebów, w tym bezgotówkowych oraz załatwianie wszelkich formalności związanych z uroczystością za klienta. Świadczymy rozległy wachlarz usług - od wyrobów trumien, po transport zwłok, ich przechowywanie w chłodni, kremację oraz przygotowanie do pogrzebu, po dostarczanie wieńców, wiązanek, tabliczek. Zajmujemy się pełną obsługą ceremonii pogrzebowej w tym oprawą muzyczną oraz podziękowaniami dla rodziny po jej zakończeniu. Zapewniamy profesjonalizm oraz fachową oraz rzetelną obsługę. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.
 • ANUBIS przewóz zwłok wrocław

  Firmy wg branży
  Propozycja Zakładu Usług Pogrzebowych Anubis obejmuje kompleksowe usługi. Wystarczy kontakt z naszym biurem we Wrocławiu, abyśmy zajęli się wszystkimi formalnościami połączonymi z odejściem bliskiej osoby. Zajmujemy się przewozem zwłok w kraju i za granicą, Mamy także flotę przystosowaną do konduktów pogrzebowych - limuzyny, busy, autokary. W porozumieniu z cmentarzami organizujemy ceremonie pogrzebowe. Przeprowadzamy kremacje i ekshumacje zwłok. Mamy wszelkie uprawnienia oraz zezwolenia do wykonywania tych zadań. Pomagamy też w załatwianiu formalności we właściwych instytucjach państwowych. Więcej o nas na stronie internetowej.
 • HELFA zakład pogrzebowy wrocław

  Firmy wg branży
  Firma Figiel „Helfa” oferuje swoją pomoc przy organizacji ostatniej drogi bliskiej osoby. Na Państwa życzenie zajmie się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej. W jej zakres wchodzi przewóz zmarłego z miejsca zgonu (także zza granicy), jego przygotowanie do pochówku czy też kremacja. Firma posiada bogaty wybór trumien, garderoby, florystyki pogrzebowej, klepsydr jak również krzyży i tabliczek. Pracownicy oferują również swoją pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności powiązanych z pogrzebem. Zakład proponuje ponadto możliwość organizacji konsolacji w zaprzyjaźnionej restauracji. Na stronie internetowej opublikowanych jest więcej wiadomości o usługach firmy.


:: www.zakladpogrzebowywroclaw.pl Zakład pogrzebowy Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zakladpogrzebowywroclaw.pl

Ulica: Bardzka 80

Miasto:
Kod: 50-517
NIP: 8990011626

Telefon:Kategorie:

Opis:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Zakład pogrzebowy Arka, który znajduje się we Wrocławiu. W sposób całościowy zajmiemy się organizacją ceremonii pogrzebowej każdego wyznania, a także pogrzebów świeckich. W ciągu całej doby mamy możliwość transportowania ciał zmarłych z mieszkań, szpitali oraz innych miejsc. Urządzamy również przewóz obsługi i uczestników pogrzebu, sporządzamy nekrologi. W naszym zakładzie Mamy do tego rozległy wybór trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, wiązanek oraz wieńców oraz odzieży. Wykonujemy również kremacje. Pomagamy załatwić wszelkie formalności z ZUS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem alarmowym całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Nieodpłatnie poradzimy w każdej kwestii związanej z pochówkiem. Więcej szczegółów o propozycji na stronie.