Podobne strony

 • Campus - Przekrocz swój horyzont

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Serwis firmy Campus - producenta sprzętu turystycznego. Zawiera informacje o aktualnej kolekcji, sieci sprzedaży oraz informacje o samej firmie. Jeśli chcesz wyjechać na wakacje, a nie masz namiotu, plecaka, śpiwora, czy kurtki - zajrzyj, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oprócz tego wydarzenia, ogłoszenia i porady związane z szeroko pojętą tematyką turystyki.
 • Chemiczna Spółdzielnia Inwalidów "ZNICZ", Zakład Pracy Chronionej

  Spółdzielnie inwalidów
  Zakład działa w branży chemicznej. Na stronie widzimy szeroki asortyment ich wyrobów: świece stołowe, kandelabrowe, liturgiczne, znicze nagrobkowe oraz skarpety. Jest także informacja o historii firmy i o tym, że zapewnia dowóz swoich wyrobów.
 • Sarino

  Rajstopy,_skarpety
  Firma specjalizuje się w produkcji skarpet dziecięcych, młodzieżowych i damskich.
 • Hurtownia BT

  Odzież dla kobiet
  Hurtownik rajstop, skarpet, koszul męskich, oferuje towar firm krajowych i zagranicznych.
 • HURTOWNIA RAJSTOP Romi

  Rajstopy,_skarpety
  Firma oferuje rajstopy: lycra, strecz, elastil, microfibra, bawełna, akryl, filanca, przeciw żylakowe, modelujące, tactel oraz pończochy, skarpety, getry.


:: www.freakfeet.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://freakfeet.pl

Ulica: ul. Władysława Bełzy 10

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-602
NIP: 8133719527

Telefon: 733 191 555
Opis:

Prezentujemy Państwu firmę Freak Feet. Na rynku istniejemy od 2015 roku. Specjalizujemy się w produkcji kolorowych i pomysłowych skarpetek. Posiadamy produkty dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Zamówione produkty przesyłamy za pośrednictwem firmy InPost. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment i gwarantujemy błyskawiczną realizację każdego zlecenia. O naszej jakości świadczą licznie wystawiane nam referencje i rekomendacje. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.