Podobne strony

 • Prywatne domy opieki "Eden"

  Placówki, instytuty itp.
  Strona zawiera informacje o prywatnym domu opieki (ceny, adresy, zakres działalności).
 • Pensjonat "Złoty wiek"

  Placówki, instytuty itp.
  Znajdziesz tutaj informacje o pensjonacie "Złoty wiek". Placówka prócz komfortowych warunków zapewnia także fachową opiekę lekarsko-pielęgniarska oraz rehabilitacje usprawniającą. Na stronie znajdziesz również zakres świadczonych usług i szczegółowy opis dojazdu.
 • Domy Gościnne w Dzięciołówce i Bombli

  Pomoc chorym
  Usługi (w formie hotelu) dla osób potrzebujących całodobowej opieki. Domy goszczą u siebie osoby bez względu na wiek zapewniając opiekę m.in. osobom z upośledzeniem umysłowym, chorym na Alzheimera i Parkinsona, schizofrenikom oraz potrzebującym schronienia. Szczegóły - na stronie.
 • Dom Seniora

  Pomoc chorym
  Twoje zdrowie podupada, jesteś samotny? A może nie jesteś w stanie zaopiekować się bliską Ci osobą? Oferujemy naszą profesjonalną i odpowiedzialną opiekę. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym ciepłą i rodzinną atmosferę oraz ofiarować spokojną, szczęśliwą starość. Dom Seniora w Baninie „Dąbrówka” jest nowo wybudowanym obiektem, przeznaczonym dla 45 mieszkańców oraz dostosowanym do potrzeb osób starszych, chorych, jak i niepełnosprawnych. Budynek wyposażony jest w system przywoławczy i windę. Dom opieki usytuowany jest w spokojnej, willowej dzielnicy w Baninie. W pobliżu domu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przy czym dojazd do Gdańska zajmie Państwu nie więcej niż 20 minut.
 • Przystań- terapia zajęciowa

  Firmy wg branży
  Ośrodek pomocy społecznej „Przystań” to jedno z niewielu miejsc, które zajmuje się opieką nad osobami dotkniętymi przewlekłymi chorobami psychicznymi. W domu pomocy społecznej pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną i kompleksową pomoc. Terapie, dopasowane do potrzeb chorych, prowadzone są przez psychiatrów i psychologów z dużym doświadczeniem. W ramach usług gwarantowana jest także podstawowa opieka zdrowotna. Personel medyczny i pielęgniarski dba o dobre samopoczucie klientów.


:: Dom seniora Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.seniormed.waw.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ośrodek Senior Med znajduje się w Warszawie. Możemy zapewnić najwyższej jakości opiekę nad starszymi osobami - takimi seniorami, którzy z powodu wieku oraz stanu zdrowia, najzwyczajniej w świecie nie mogą żyć samodzielnie. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad seniorami, pełną troski oraz szacunku - warunki są u nas bardzo komfortowe, zapewniamy także stały nadzór lekarski.