Podobne strony

  • www.tomapex.com.pl

    Firmy wg branży
    Świadczeniem profesjonalnych usług geodezyjnych, trudni się firma TOMAPEX z Krakowa. Wykonać może m.in. geodezyjną dokumentację do celów prawnych, geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne, modernizację ewidencji gruntów i budynków, podział i rozgraniczenie nieruchomości. Wśród klientów firmy, znajdują się Starostwa Powiatowe, biura projektowe, jak również pojedyncze osoby. Firmę tworzy zespół inżynierów, posiadających już niezbędne doświadczenie. TOMAPEX może się pochwalić sporą liczbą pozytywnych referencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.
  • www.geoprof.pl

    Firmy wg branży
    Kompleksową geodezyjną obsługę inwestycji i budowy w Krakowie oferuje Biuro geodezyjne Geoprof. Firma działa na rynku od 17 lat i w ramach usług wykonuje m. in. mapy do celów projektowych oraz do celów prawnych z rozgraniczeniem i podziałami nieruchomości, modernizacje EGIB z zakładaniem ewidencji budynków, jak też tyczenie i inwentaryzacje powykonawcze obiektów. Dzięki nowoczesnym technologiom, w jakie wyposażyliśmy biuro, możemy zagwarantować naszym klientom niezawodne i prezencyjne pomiary działek i nieruchomości. Zachęcamy do współpracy!


:: www.egeo-kaniowska.pl geodeta Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.egeo-kaniowska.pl

Ulica: Prusy 105

Miasto:
Kod: 32-010
NIP: 6821747625

Telefon:
Opis:

Prezentujemy Państwu firmę Egeo Ewa Kaniowska z siedzibą w Krakowie. Od 2014 roku działamy w branży geodezji. Zajmujemy się ustalaniem granic, tyczeniem obiektów budowlanych, tworzeniem map, podziałami nieruchomości. Firma Egeo w czasie swojej pracy wykorzystuje funkcjonalny sprzęt geodezyjny, jaki podnosi standardy świadczonych usług, a swoim klientom gwarantuje profesjonalne wsparcie doświadczonych pracowników oraz sprawną realizację zamówień. Swoje oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować korzystną cenę i szerokie spektrum możliwości. Szczegóły na stronie.