Podobne strony

 • Szkoła Podstawowa w Kozach

  śląskie
  Aktualności z życia szkolnego, o pedagogach, dyrekcji, uczniowie szkoły oraz informacje o konkursach szkolnych.
 • Szkoła Podstawowa w Mrozach

  mazowieckie
  Na stronie SP im. Romualda Traugitta w Mrozach znajdziesz aktualności szkoły, jej tradycje, notkę o patronie a ponadto zaproszenie na zajęcia pozalekcyjne i lista laureatów szkolnych konkursów.
 • I LO w Tarnowie

  Tarnów
  O liceum im Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie, wiele informacji o szkole, absolwentach, co warto zobaczyć o Tarnowie w internecie, tablica dyskusyjna, książka gości, książka adresowa oraz informacje o konkursie.
 • Izabela Ceglińska

  Klasyka
  Witryna zawiera informacje o Izabeli Ceglińskiej - skrzypaczce i pedagogu. Znajdziemy tu jej życiorys artystyczny, nagrania i repertuar.
 • Techno serwis - Cybernoc

  Techno
  Strona internetowego serwisu Techno. Znajdziemy tutaj wszystkie interesujące informacje na temat tej muzyki i jej kultury.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Konkursy internetowe ::

Nasza ocena:
Adres: ekonkursy.com.pl


Opis:

Na stronie ekonkursy.com.pl organizatorzy konkursów internetowych umieszczają aktualne informacje o promocjach, loteriach, konkursach fotograficznych, konkursach przyrodniczych i wielu innych możliwościach zdobywania cennych nagród. Najczęściej warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedź na pytanie, wypełnienie ankiety lub zakup określonego produktu. Następnie należy zgłosić swoje uczestnictwo i czekać na wyłonienie zwycięzców. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.