Podobne strony

 • Ax Film

  Wytwórnie
  Polsko-francuska spółka zajmująca się produkcją filmowo-telewizyjną prezentuje siebie oraz swoje filmy i programy.
 • Milla Jovovich

  Milla Jovovich
  W serwisie działy poświęcone Milli jako aktorce, modelce i piosenkarce, klipy z filmów, wywiadów i reklam z jej udziałem, galeria zdjęć, tapety, teksty piosenek itp.
 • Rock w Polsce

  Serwisy informacyjne
  Doskonała strona o polskim rocku. Znajdziemy tutaj pełną historię od lat 60 aż po lata obecne. Poza tym jest tutaj pewna ilość filmów archiwalnych, teledyski i mnóstwo innych działów.
 • Fundacja Młodego Kina

  Organizacje, instytucje
  Strona niezależnego ośrodka studiów i produkcji filmowej, na której znajdziesz informacje o zrealizowanych filmach, aktorach oraz Festiwalu Reklamy.
 • Video On Demand

  Serwisy filmowe
  Video On Demand prezentuje szeroki repertuar materiałów wideo. Możemy tu znaleźć m.in. zapowiedzi filmów, teledyski, wywiady, koncerty. Kto chce byc powiadamiany o nowościach na stronach serwisu powinien zostać członkiem klubu vod. Udostępniane materiały oparte są o technologie RealVideo.


:: Filmy reklamowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://teriston.pl

Ulica:

Miasto: Złotów
Kod:
NIP: 7671705961

Telefon: +48667693693
Opis:

Jesteśmy domem mediowym który tworzy filmy reklamowe, filmy promocyjne i wiele innych filmowych form. Jesteśmy jednym z najlepszych domów mediowych w Polsce, Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prezentacji Twojej firmy / biznesu w formie wideo