Podobne strony

 • Abacus - Biuro promocji medycznej Sp. z o.o.

  Inne
  Ideą powstania firmy było rozpoczęcie działalności promocyjno-edukacyjnej w tych obszarach medycyny i związanych z medycyną, które wydają się być bardzo ważne, a są często pomijane przez istniejące rządowe i pozarządowe organizacje. Oprócz tego firma zajmuje się reklamą medyczną oraz organizacją wystaw (targów) sprzętu medycznego i farmaceutyków.
 • Urządzenia kosmetyczne - sprzęt kosmetyczny

  Firmy wg branży
  Powstaliśmy z pasji oraz miłości do medycyny estetycznej i obecnie oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty, dzięki którym mogą przeprowadzać w bezpieczny sposób zabiegi. Dla nas najważniejsze jest dobro naszych klientów, dlatego też zaopatrujemy ich jedynie w najlepsze i sprawdzone urządzenia, które umożliwiają wykonywanie zabiegów w bezpieczny sposób. Do każdego oferowanego przez nas sprzętu dostarczamy raport badania laboratoryjnego. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z n
 • Kora - Centrum Szkoleń

  Nauka i technika
  Kora organizuje szkolenia dla personelu medycznego i osób chorymi. Chcemy prowadzić jak najlepsze szkolenia, dlatego nieprzerwanie poszerzamy wiedzę i ofertę. Mamy do dyspozycji aparaturę potrzebną do organizowania tego typu kursów. Organizujemy ciekawe zajęcia w temacie pierwszej pomocy i sterylizacji. Oferujemy podyplomowe kształcenie ratowników medycznych, pielęgniarzy stomatologicznych, a dla rodziców zajęcia w temacie umiejętności wychowawczych oraz dbałości o osobę chorą. Zapraszamy.
 • Kora - Centrum Szkoleń

  Oświata i edukacja
  Kora trudni się dokształcaniem pielęgniarek, asystentek stomatologicznych a także szkoleniami pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasza drużyna zawodowców, którzy zapewniają znakomitą jakość kursów. Stosujemy nowoczesne sposoby kształcenia jak również stosujemy specjalistyczny sprzęt do szkoleń. Zapraszamy!
 • Terapia dysleksji i psychoteriapie

  Medycyna i zdrowie
  Amikur jest prywatnym ośrodkiem terapeutycznym, który działa od 1998 roku. Pomagamy zarówno dzieciom, jak i dorosłym w rozwiązywaniu problemów zawodowych, prywatnych, a także w pomagamy w rozwoju osobistym. Poza tym ośrodek prowadzi terapie dysleksji dla dzieci i młodzieży. Amikur ma doświadczoną kadrę terapeutów. Kluczem do sukcesu jest własnie podjęcie decyzji i zaryzykowanie podróży ku zmianie.


:: www.lew-starowicz.pl - Przychodnia seksuologii Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://lew-starowicz.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Terapia prowadzona w naszym ośrodku może się stać skutecznym sposobem na pokonanie problemów związanych z zaburzeniem seksualności. Mamy dobrze przygotowaną ofertę, warunki wizyt są dopasowane do potrzeb par, które pojawiać się będą w specjalnie przygotowanych wygłuszonych pokojach, gdzie będzie można bez obaw rozmawiać ze specjalistami o swoich problemach, które pokonamy Wam pokonać.