Podobne strony

 • Najlepsze konto osobiste

  Ekonomia
  Blog o najlepszych kontach osobistych (ROR), czyli kontach rozliczeniowych oferowanych przez wszystkie znaczące banki w Polsce. Rzetelnie opisujemy różne typy kont, w tym: osobistych, oszczędnościowych, młodzieżowych i firmowych. Jeśli szukasz nowego konta bankowego to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w najkorzystniejszym wyborze miejsca przechowywania swoich pieniędzy.
 • Reklama na telebimach - Sklep

  Ekonomia
  Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia. Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.
 • Pośrednik Bezpieczny.pl - Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195

  Ekonomia
  Jeśli poszukujesz dobrych ubezpieczeń NNW Szkolne, to zapraszam Cię na stronę Bezpieczny.pl. Znajdziesz tu bardzo interesujące pakiety ubezpieczeń NNW dla dzieci. Ponadto cenę swojego ubezpieczenia możesz obniżyć wpisując na etapie zakupu nasz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do sprawdzenia unikatowej oferty TU Generali.
 • Hiwave Network - blockchain w biznesie

  Ekonomia
  Tokeny personalne w ciekawy sposób potrafią pomóc w budowaniu marketingu danego przedsiębiorstwa. Zostały one wprowadzone do obiegu stosunkowo niedawno, ale zrobiły ogromny postęp, zyskały na popularności i coraz więcej firm decyduje się na ich wykorzystanie w biznesie. Dzięki temu, w jaki sposób są one zapisane można je przyrównać do pieniądza papierowego, który zwiera odpowiedni hologram. Sam w sobie token, podobnie jak i banknot, nie posiada wartości.
 • Naprawa Endoskopów Sonologistic Plus

  Ekonomia
  Serwis endoskopów Sonologistic zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat istniejemy na rynku i cieszymy się zaufaniem placówek medycznych. Do naszych usług należy między innymi naprawa endoskopów, oraz usługi myjni endoskopowej. Zapewniamy Was, że wszystkie czynności przeprowadzamy w bardzo sterylnych warunkach z zachowaniem odpowiednich norm. Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość Tel: 84 307 22 28 http://sonologistic.pl


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Psychotesty Białystok - psychomedycyna.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://psychomedycyna.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli chodzi o badania psychotechniczne wykonywane w naszej pracowni są one realizowane z użyciem nowoczesnych testów oraz przy zastosowaniu dobrej jakościowo aparatury. Oprócz tego prowadzimy również działania z zakresu medycyny pracy, w ramach których możemy również określić zdolność fizyczną do pracy. gwarantujemy badania wykonywane przez lekarzy, którzy zajmują się na co dzień medycyny pracy.