Podobne strony

 • Serwis pomocy - BiT Studio

  Pomoc chorym
  Serwis poświęcony niesieniu pomocy chorym dzieciom - apele o wsparcie finansowe leczenia, operacji, zabiegów i rehabilitacji małych pacjentów, których rodzin nie stać na ogromne wydatki z tym związane; adresy organizacji udzielających pomocy, podziękowania rodziców, informacje prawne o odliczeniach darowizn od podatków.
 • Gabinet rehabilitacji mgr Łukaszewicz Dawid

  Rehabilitacja - miejsca
  Rehabilitacja - leczenie schorzeń stawów kręgosłupa i kończyn z wykorzystaniem manualnych mobilizacji Leczenie z zastosowaniem technik terapii manualnej: - bóle kregosłupa - rwa kulszowa, dyskopatia, lumbago - bóle miedzyzebrowe i miedzyłopatkowe - bóle odkręgosłupowe (migreny, bóle głowy, karku, barku) - bóle stawów obwodowych (stany po skręceniach oraz zaburzenia funkcji) - terapia tkanek miękkich w stanach zapalnych i pourazowych - rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych (rekonstrukcja więzadeł krzyżowych) Diagnostyka i leczenie wad postawy (skrzywienia kręgosłupa, stopy płaskie, kolana koślawe itp.)
 • Gabinet masażu - Dotyk dla Zdrowia

  Masażyści
  Gabinet masażu i medycyny niekonwencjonalnej: zwalczanie bólów kości i stawów, leczenie dyskopatii, skoliozy. Stymulacja gojenia ran i obrażeń wewnętrznych magnetostymulacją i laseroterapią. Terapia manualna. Klawiterapia.
 • Rehabilitacja Warszawa

  Rehabilitacja
  Gabinet Rehabilitacji Ruchowej Warszawa powstał w 2006 roku. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ruchowa niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych metod rehabilitacji.
 • Biuro rachunkowo-prawne Kupka & Kupka s.c.

  Biura_rachunkowe
  Biuro rachunkowe Kupka & Kupka s.c., to rodzinna spółka cywilna specjalizująca się w świadczeniu usług księgowych, kadrowych i prawnych.


:: Centrum rehabilitacji SOMA ::

Nasza ocena:
Adres: www.crsoma.pl

Ulica: Kłosia 7

Miasto: Warszawa
Kod: 02-466
NIP: 5342321767

Telefon:
Opis:

Centum rehabilitacji SOMA jest położony w warszawskich Włochach. Świadczy usługi rehabilitacyjne uszyte na miarę, dla konkretnego pacjenta - tak, aby pacjent jak najszybciej poczuł się dobrze. Stosujemy zarówno sprawdzone, jak i nowatorskie metody. Świadczymy usługi zarówno dla dziecki jak i dorosłych. Zapraszamy serdecznie. na warszawskiej