Podobne strony

 • C. I Z. Łąccy

  Producenci
  Zakład Produkcji Drzewnej oferuje: meble drewniane oraz półprefabrykaty służące do budowy mebli.
 • Interwood - producent mebli drewnianych

  Producenci
  Strona producenta wszelkiego rodzaju mebli drewnianych (od mebli dziecięcych, poprzez sypialne, aż po biurowe). Na stronie obejrzysz katalog produktów firmy wraz ze zdjęciami.
 • Fabryka Wnętrz

  Meble - handel i produkcja
  Firma projektuje i wykonuje meble kuchenne oraz sprzedaje meble kolonialne i ze starego drewna. Na stronie znajdziesz jej dane teleadresowe.
 • Burbidge

  Meble - handel i produkcja
  Strona firmy ABAKUS, będącej od 1997 r. generalnym importerem i przedstawicielem fabryki Burbridge w Polsce, producenta wysokiej jakości elementów mebli kuchennych. Na stronie znajdziesz informacje i szczegółową foto ofertę.
 • Bobrowski - projektowanie i wykonywanie mebli

  Producenci
  Firma oferuje różne kolekcje mebli mieszkaniowych, zarówno stylizowanych jak i współczesnych. Opracowuje również indywidualne projekty dla klientów oraz wykonuje meble unikatowe. Elementy dekoracji snycerskich i rzeźbiarskich są wykonywane ręcznie. Szczegóły i foto oferta - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Meble z drewna producent ::

Nasza ocena:
Adres: www.meblezdrewna.pl

Ulica: Białka 171

Miasto: Maków Podhalański
Kod: 34-220
NIP: 552-128-67-34

Telefon: +48 509 796 801
Opis:

Meble Stec to młoda, ale dynamicznie rozwijająca się marka, za którą stoją trzy pokolenia doświadczeń w rzemiośle stolarskim. Nasz zakład produkcyjny jest dobrze wyposażony w specjalistyczne maszyny i urządzenia, dzięki którym możliwe jest precyzyjne wykonanie mebli dowolnego typu.