Podobne strony

 • Przemysław Sp. z o.o

  Inne
  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "Przemysław" jest firmą zajmującą się wynajem pomieszczeń, lokali i mieszkań oraz willi, samodzielnych pokoi i segmenty domów. Wszystkie te usługi ściśle związane są z obsługą poznańskich imprez targowych.
 • Trans Uniwersal

  Transport
  Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe oraz prace specjalistyczne. Posiada bogate doświadczenie w przewozie dokumentów, materiałów archiwalnych, sprzętu elektronicznego (komputery, kopiarki, RTV) i towarów nietypowych. Strona poza ofertą, zawiera cennik raz formularz zamówienia.
 • A.J. Kamińscy s.c.

  Transport
  Firma ta zajmuje się profesjonalnym transportem przeprowadzkowym. Ze strony dowiesz się co oferuje, zapoznasz się z listą referencjną oraz możesz przeczytać kilka publikacji prasowych o przeprowadzkach.
 • Greym

  Transport
  Kompleksowe przeprowadzki dla firm i osób prywatnych. Krajowe i międzynarodowe. Transport drogowy na terenie Polski i UE. Magazynowanie.
 • Achilles

  Transport
  Firma Achilles od 10 lat specjalizuje się w przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych. Przeprowadzamy domy, mieszkania, biura, firmy oraz rzeczy nietypowe (pianina, sejfy itp.)


:: Global Servis przeprowadzki firm ::

Nasza ocena:
Adres: http://globalservice-przeprowadzki.pl

Ulica: Emilii Plater

Miasto: Warszawa
Kod: 00-113
NIP: 5842732887

Telefon: 800 111 001
Opis:

Firma Global Service działa na rynku przeprowadzek od 10 lat. Oferujemy wysoki standard usług, doświadczoną i fachową kadrę, szeroką gamę samochodów od 20m3 do 110m3. Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Polski. Pracujemy dla banków, urzędów i innych instytucji. Posiadamy wysokie ubezpieczenie.