Podobne strony

 • Durban - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

  Prace ziemne, betonowe
  Profesjonalne usługi w zakresie zmechanizowanych prac ziemnych i ekologicznych instalacji sanitarnych.
 • Www.ekodren.pl

  Nauka i technika
  Jeżeli wychodzą Państwo z takiego założenia, że nowoczesny system oczyszczania ścieków jest czymś niesamowicie ważnym, to po prostu proszę zajrzeć na stronę internetową firmy Ekodren. Tak się składa, iż sprzedajemy od ponad 15 lat różnego rodzaju systemy, które cieszą się bardzo dużym uznaniem. Pomagamy z wyborem, sprzedajemy, a do tego oczywiście je montujemy. Porządnie, tanio, bez długiego czekania.
 • Wyroby betonowe Betonbest

  Firmy wg branży
  Oficjalna strona firmy Betonbest - producenta wyrobów betonowych oraz mieszanki betonowej. Na stronie można znaleźć ofertę produktową oraz wszelkie informacje kontaktowe.
 • MARO zbiorniki szamba plastikowe

  Firmy wg branży
  Przewidujesz budowę domu? Nie zapomnij o oczyszczalni ścieków! mieszcząca się w Krzeszycach firma Maro w swojej ofercie ma wysokiej jakości, bezobsługowe przydomowe oczyszczalnie ścieków czy ekoszamba. Są to bezodpływowe zbiorniki, wykonywane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, takich jak laminat poliestrowo-szklany. W czasie swojej działalności firma nieustannie starała się poprawić swoje produkty. Zastrzegła także wygląd swoich zbiorników. Ścieki, które są odprowadzane ze zbiorników spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Na stronie internetowej zamieszczony jest kompletny wachlarz usług firmy, a także zdjęcia realizacji.
 • Szamba Betonowe Radom - Fabrykaszamb.pl

  Firmy wg branży
  Do firmy Fabryka Szamb Zapraszamy wszystkich tych, którzy potrzebują betonowego zbiornika na nieczystości. W naszej ofercie mamy takich wiele. Zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją. Ze swojej strony gwarantujemy Państwu wysokiej jakości szamba z gwarancją. To najlepsze zbiorniki na nieczystości na rynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fabrykaszamb.pl.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Korytka betonowe i skarpowe - Jan Stańko ::

Nasza ocena:
Adres: betonowekrakow.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Oferujemy wysokiej jakości wyroby betonowe. W naszej ofercie m.in. korytka skarpowe, korytka betonowe, szamba ekologiczne, zbiorniki retencyjne betonowe i na deszczówkę. Zapraszamy do kontaktu. Adres firmy to Kraków - Rusocice