Podobne strony

 • Materace Koło

  Dom i ogród
  Prowadzimy sprzedażą detaliczna i hurtową materacy i innych artykułów niezbędnych w sypialni i salonie produkcji MK Foam Koło (Materace Koło) niezbędnych do zdrowego snu i wypoczynku. Mamy w swej ofercie między innymi materace lateksowe, kieszonkowe itp. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, bezpłatny transport zakupionego towaru do klienta oraz co najważniejsze nasze ceny podlegają negocjacji. Większość materacy jest dostępna od ręki.
 • Materace Koło dla zdrowego snu

  Dom i ogród
  Zajmuje się sprzedażą artykułów wyposażenia sypialni i salonu wyprodukowanych przez cenioną w Europie fabrykę materacy MK Foam Koło. Wszystkie wyroby są najwyższej jakości o czym z pewnością może świadczyć fakt że niniejszy producent był wielokrotnie nagradzany różnymi medalami za swoje produkty.
 • Meble Polskie - materace z klasą

  Meble - handel i produkcja
  Firma Meble Polskie powstała w 1992 roku. Od tego czasu zajmuje się produkcją oraz sprzedażą materacy i łóżek. Do produkcji wykorzystujemy materiały najlepszej jakość dbając oto, aby nasze produkty zaspokajały potrzeby naszych klientów.
 • AMMAT Producent materacy Białystok

  Firmy wg branży
  Producent AMMAT jest największym i najstarszym materacy w mieście Białystok, produkowane są materace różnego rodzaju takie jak: materace woreczkowe, materace kieszeniowe, materace bonellowe, materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace piankowe, materace na każdy wymiar. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz salony przy zakładzie produkcyjnym.
 • Materace

  Firmy wg branży
  Jeśli szukają Państwo wygodnych, zdrowych i zapewniających komfortowy sen materacy łóżkowych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycjami przygotowanymi przez firmę Invest-Center Maciej Witczak, właściciela sklepu internetowego wit-mat.pl. Asortyment sklepu obejmuje m. in. materace kieszeniowe, materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace sprężynowe, materace kokosowe i piankowe oraz stelaże, łóżka i poduszki rehabilitacyjne.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Materace od Sensive ::

Nasza ocena:
Adres: https://sensive.pl/

Ulica:

Miasto: Twardogóra
Kod:
NIP:

Telefon: 48 602 363 442
Opis:

Sensive to producent nowoczesnych i wygodnych materacy mający swoją siedzibę w Twardogórze. W swojej ofercie posiada materace o różnym stopniu twardości i dopasowania, różniące się rozmiarem czy sposobem wykonania. Dzięki własnej sieci salonów sprzedaży, Sensive jest w stanie zaproponować zarówno standardowe jak i luksusowe materace dla najbardziej wymagających klientów w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.