Podobne strony

 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka, Adwokat Opole

  Prawo i podatki
  Jesteśmy Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Świadczymy pomoc prawną głównie w mieście Opole oraz w woj. Opolskim, m.in. w miastach takich jak Kluczbork, Prudnik, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Namysłów, Olesno, Głubczyce. Specjalizacje: sprawy karne, sprawy rodzinne, sprawy cywilne, rozwody, odszkodowania, alimenty, obsługa prawna przedsiębiorstw, sprawy egzekucyjne, sde, sprawy z zakresu prawa pracy.
 • JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY adwokat opole

  Firmy wg branży
  Jest nam nadzwyczaj przyjemnie móc przedstawić Państwu propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Nasza kancelaria działa na terenie Opola już od 2001 roku. Oferujemy Państwu konsultacje prawne i reprezentowanie w sądzie przy przeróżnego rodzaju sprawach karnych i cywilnoprawnych. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Służymy konsultacjami ze wszelkich gałęzi prawa. Udzielamy porad zarówno indywidualnie, jak i drogą mailową czy telefoniczną. Szczegóły dotyczące naszej oferty oraz dane adresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Roman Gładysz

  Prawo i podatki
  Specjalizuję się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych. Podejmuję się obrony w sprawach karnych.
 • Radca Prawny Przystalska & Pyrdek

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria Adwokacka z Opola to przede wszystkim doświadczeni radcy prawni i skuteczni adwokaci. Charakteryzujemy się tym, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Praca dla nas jest wielką pasją, w której się spełniamy, a przy okazji pomagamy ludziom. Zachęcamy do kontaktu!
 • www.adwokatgladysz.pl

  Firmy wg branży
  Windykacja należności, prawo rodzinne, prawo karne i prawo cywilne to główne specjalizacje adwokata Romana Gładysza, który w ramach Kancelarii Adwokackiej w Opolu świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną. Członek Izby Adwokackiej w Opolu i obrońca w sprawach karnych zapewnia stosowne rozwiązanie każdego problemu, indywidualne podejście oraz - zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej - nieodpłatną pomoc prawną w ramach Zawadzkiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W celu umówienia wizyty, prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat Opole - Kancelaria Adwokacka Dyja ::

Nasza ocena:
Adres: http://kancelariadyja.pl/

Ulica: ul. Koraszewskiego 7-9

Miasto: Opole
Kod: 45-011
NIP: 754 312 32 71

Telefon: +48 691 445 542




Opis:

Kancelaria Adwokacja Dyja - Radca prawny z Opola
Kancelaria Adwokacka Dyja to doświadczony i profesjonalny zespół, świadczący usługi adwokackie w Opolu. Adwokaci z Kancelarii Dyja obsługują zarówno klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Kancelaria specjalizuje się w:
-Prawo cywilne
-Prawo rodzinne
-Prawo karne
-Prawo administracyjne
-Prawo ubezpieczeniowe
-Prawo pracy
-Prawo handlowe
-Prawo międzynarodowe

Zapraszamy do kontaktu www.kancelariadyja.pl/+48 691 445 542