Podobne strony

 • Dieta pudełkowa od Lightbox

  Medycyna i zdrowie
  Zdrowe posiłki od Lightbox pomogą Ci w zmianie swoich nawyków żywieniowych na lepsze. Od dzisiaj już nie musisz wysilać się każdego dnia i zachodzić w głowę, co przygotować, aby było pożywnie i z korzyścią dla zdrowia. Dzięki naszej diecie pudełkowej, klient nie musi się martwić o pomysł i przygotowanie, bo zapewniamy jadłospis na cały dzień. Wypróbowali nas już m.in. polscy celebryci i sportowcy, Ty też możesz.
 • Catering dietetyczny z opieką dietetyka w Warszawie

  Medycyna i zdrowie
  Perfect Diet to catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb. Codziennie dostarczamy naszym podopiecznym zdrowie i smaczne posiłki wprost pod drzwi. Nad całym procesem utraty wagi czuwają nasi dietetycy, którzy są do dyspozycji przez cały okres stosowania diety. Z nami osiągniesz swój sukces!
 • Cateromarket.pl - Wyszukiwarka Cateringów Dietetycznych

  Medycyna i zdrowie
  Pierwsza ogólnopolska wyszukiwarka i porównywarka firm oferujących catering dietetyczny i diety pudełkowe. Ponad 200 firm ze 100 miast i miejscowości w całej Polsce. Wyszukaj, porównaj i wybierz najlepszy catering dietetyczny dla siebie.
 • Catering dietetyczny Foody24

  Firmy wg branży
  Proponujemy Państwu catering dietetyczny w Trójmieście dopasowany do stylu życia klienta. Posiadamy wiele pakietów wyżywieniowych, stawiamy na cztery posiłki dziennie z bezpłatnym dowozem. Nie tylko przygotowujemy zdrowe posiłki, ale przede wszystkim doradzamy w przygotowaniu właściwej diety. Konsultacje dietetyczne gwarantujemy za darmo. Możemy zaproponować również diety specjalistyczne dla sportowców, osób chorych, otyłych.
 • Fit Malina - Catering Dietetyczny

  Medycyna i zdrowie
  Wiele osób stosuje dietę wegetariańską nie do końca zbilansowaną i niekoniecznie całkiem zdrową, dlatego ważne jest skomponowanie zrównoważonej diety. Zestawy Fitmaliny w Diecie Vege składają się z 4 lub 5 dań. Węglowodany pochodzą z różnego rodzaju kasz,ryżu, makaronu czy pieczywa pełnoziarnistego oraz warzyw i owoców.Ponieważ białka roślinne nie są pełnowartościowe, kucharze wykorzystują białko soi, ryb i jajek, a te zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, obniżające poziom cholesterol


:: Pomelo Food Company ::

Nasza ocena:
Adres: pomelo.com.pl

Ulica: Znanieckiego 12/39

Miasto: Warszawa
Kod: 03-980
NIP: 1132535595

Telefon: 516-084-123
Opis:

Pomelo Food Company to wysokiej jakości catering dietetyczny. Nasze diety dostarczamy na terenie Warszawy i Krakowa. Wybierz dietę pudełkową dla siebie. Zdecyduj czy chcesz schudnąć, zadbać o siebie, wspomóc swoje codzienne treningi czy też po prostu zdrowo się odżywiać. Posiłki dietetyczne dostarczamy w jednorazowych pudełkach pod wskazany adres w Warszawie i w Krakowie. Pomelo Food Company to zdrowa dieta na zamówienie.