Podobne strony

 • WOMP

  Instytucje
  Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku prowadzi na terenie województwa mazowieckiego nadzór i szkolenia z zakresu medycyny pracy, także usługi profilaktyczne i specjalistyczne.
 • Centrum Medyczne Damiana

  Szpitale i kliniki
  Pełna diagnostyka, konsultacje w zakresie wszystkich specjalności, leczenie zachowawcze oraz operacje - wszystko to w szpitalu, przychodniach specjalistycznych (diabetologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, ortopedyczna, pediatryczna, urologiczna), pracowniach - w jednym miejscu. Na stronie kompleksowe informacje, a także: szczegółowy plan przyjęć lekarzy, cennik, oferta dla firm, wiadomości o profilaktyce zdrowotnej, quizy medyczne.
 • Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

  Lekarze, gabinety
  Na stronie znajdziesz informacje o placówce, umiejscowieniu, zakresie usług i badań oraz specjalistach tu pracujących.
 • Przychodnia Specjalistyczna "Anpol"

  Lekarze, gabinety
  Znajdziesz tutaj informacje o lekarzach, świadczonych usługach, godzinach przyjęć oraz lokalizacji placówki.
 • Centrum Chirurgii

  ZOZ-y
  Informacje o samej firmie, zakresie świadczonych usług, poradniach z wykazem lekarzy i godzin przyjęć oraz dane dotyczące badań diagnostycznych.


:: Zdrowie w Firmie ::

Nasza ocena:
Adres: http://zdrowiewfirmie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Każda firma, która chce być traktowana pozytywnie przez pracowników powinna zadbać również o pakiety zdrowotne dla tych pracowników. Z nami będziecie mogli dla swoich pracowników taką właśnie ofertę przygotować. Od lat zajmujemy się bowiem organizowaniem dla pracowników kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, współpracujemy z wieloma instytucjami gwarantującymi pakiety medyczne.