Podobne strony

 • KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ SZCZĘSNY

  Firmy wg branży
  Sporządzanie aktów notarialnych zawierających czynności prawne, weksli, czeków, a ponadto przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych i dokumentów, doręczanie poświadczeń - te oraz wiele innych usług świadczy Kancelaria Notarialna Łukasz Szczęsny z lokalizacją we Wrocławiu (ścisłe centrum). Każde czynności notarialne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych, jak również przedsiębiorstw. Realizowane są one ściśle z bieżącymi w Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa oraz z zachowaniem pełnej tajności i całkowitej bezstronności w prowadzonych sprawach. Więcej danych o aktywności kancelarii odnajdą Państwo na stronie internetowej.
 • DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ

  Ekonomia
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w kierowanej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a Oprócz tego przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, odpisów aktów i sporządzanie innych czynności, jake wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela darmowych wiadomości na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
 • A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI notariat Wrocław

  Prawo i podatki
  W ofercie Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski, znajdą Państwo pełny zakres usług. Wszelkie czynności prawne, dla których przewidziano formę aktu notarialnego, na pewno u nas załatwisz. Wyjaśnienia oraz wiadomości w sprawie czynności notarialnych przeprowadzamy bezpłatnie. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły.
 • pl. Muzealny numer 9 lok. 3

  Prawo i podatki
  We Wrocławiu mieści się Kancelaria Notarialna, prowadzona przez Przemysławę Bakalską-Sochaj. Uzyskają tutaj Państwo pomoc przy wielu czynności notarialnych. Zakres kompetencji Notariusza obejmuje sporządzanie aktów notarialnych oraz poświadczeń, doręczanie przygotowywanie projektów umów czy też doręczanie oświadczeń. Wykonuje także potwierdzenia zgodności kopii dokumentu z oryginałem, spisuje protokoły zebrań jak też sporządza protesty weksli i czeków. Notariusz podejmie się ponadto wielu drugich czynności, wynikających z posiadanych uprawnień. Cały zakres proponowanych czynności umieszczony jest na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: TARKOWSKI & TARKOWSKI kancelarie notarialne wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tarkowski.pl

Ulica: Zaolziańska 4

Miasto: Wrocław
Kod: 53-334
NIP:

Telefon: 713369604
Opis:

Tarkowski & Tarkowski to mieszczące się we Wrocławiu biuro notarialne, jakie istnieje już od 1993 roku. Zakres jego usług zawiera szereg czynności notarialnych. Należy do nich zwłaszcza sporządzanie projektów umów oraz aktów notarialnych, wykonywanie protestu weksli i czeków, aktów poświadczenia dziedziczenia bądź innych dokumentów. Notariusz wykona dla Państwa także wypis, odpis lub wyciąg dokumentów, dostarczy oświadczenie a także zajmie się rejestrowaniem protokołów zebrań. Do tego, przyjmie na depozyt dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Pełen wachlarz usług świadczonych przez biuro umieszczony jest na stronie internetowej.