Podobne strony

 • Mieszkania Gdańsk

  Agencje nieruchomości
  Strona www.mieszkania3miasto.pl stanowi cenne źródło wiedzy na temat nowych inwestycji mieszkaniowych na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, historii ich dzielnic i osiedli, a także trójmiejskiego i krajowego rynku nieruchomości (wiadomości, trendy, analizy) oraz nowych projektów firm (nowe mieszkania i domy Gdańsk, apartamenty Gdynia).
 • Mieszkania w Gdańsku - Cztery Oceany

  Ekonomia
  Poszukujesz mieszkania niedużego albo bardzo dużego? Zależy Ci na wykończonym mieszkaniu, w którym od razu można by było zamieszkać? Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym projektem. Tylko u nas masz możliwość wybrania dla siebie odpowiedniego układu architektonicznego oraz metrażu mieszkania. Wszystkie niezbędne dane zamieściliśmy na stronie internetowej, co pozwala wszystkim zainteresowanym osobom zapoznać się z nimi. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
 • QUALIA DEVELOPMENT sprzedaż mieszkań Sopot

  Firmy wg branży
  Rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości mieszkalnych proponuje spółka deweloperska z wieloletnim doświadczeniem Qualia Development, która stanowi element grupy kapitałowej PKO PB. Jest to jedna z nielicznych spółek deweloperskich, które doskonale poruszają się po rynku nieruchomości. Dzięki wysokiej jakości realizowanych projektów i wiarygodności spółka posiada rozległą grupę usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Swój sukces zawdzięcza również rzetelności, terminowości i konkurencyjnym cenom. Obszar usług proponowanych przez Qualia Development kształtowanie najlepszych projektów deweloperskich stanowiących zwartą architektoniczną koncepcją. Więcej informacji na stronie:
 • Novahouse.pl: Specjaliści od nieruchomości

  Firmy wg branży
  Novahouse, to nowoczesne biuro nieruchomości z Gdańska, które działa sprawnie i szybko, pomagając swoim klientom sprzedać mieszkanie lub dom, a także kupić lokum marzeń w Trójmieście. Home staging, fachowy marketing i doradztwo, przekłada się na niecodzienne efekty, które osiągniesz dzięki nam. Zaufaj doświadczeniu i przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na Novahouse.pl.
 • Nowoczesne mieszkania Gdańsk auragdansk.pl

  Firmy wg branży
  Strona internetowa pełni funkcję wizytówki internetowej dewelopera z trójmiasta jakim jest Aura Gdańsk. W witrynie znajdziemy między innymi pełne dane teleadresowe a także pełną listę oferowanych nieruchomości zlokalizowanych w Gdańsku bądź na wyspie Spichrzów. W ofertę dewelopera wchodzą: apartamenty nadmorskie, nowe mieszkania, domy oraz działki przygotowane pod zabudowę.


:: Deweloper Gdańsk - www.trojmiasto.mertis.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.trojmiasto.mertis.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Mertis Investments oferuje wysokiej jakości mieszkania i domy, wizytówka których jest luksus, nowoczesność oraz komfort użytkowania. Mieszkania są ulokowane w nowoczesnej inwestycji zaplanowanej z myślą o komforcie mieszkańców i inwestorów. Dzięki nam dokonasz dobrze wybierzesz swoje nowe mieszkanie i unikniesz nieuczciwych deweloperów. U nas masz pewność, że pracujesz z prawdziwymi profesjonalistami rynku deweloperskiego.