Podobne strony

  • Borelioza

    Medycyna i zdrowie
    Wszystko o Boreliozie - chorobie przenoszonej przez kleszcze. Na stronie opis warunków bytowania kleszczy i chorób przenoszonych przez kleszcze, tzw. koinfekcji. Analiza boreliozy i neuroboreliozy u człowieka - lista objawów choroby. Możliwe sposoby diagnostyki, czyli lista dostępnych badań i testów na boreliozę. Sposoby skutecznego leczenia Boreliozy, takie jak ILADS i kuracja ziołami Buhnera. Na stronie wszystko, co należy wiedzieć o Boreliozie, aby wygrać walkę z chorobą.
  • borelioza leczenie

    Medycyna i zdrowie
    Kiedy farmakologia zawodzi szukamy innych alternatywnych metod leczenia. Współczesna medycyna pozwala na wybór wielu innowacyjnych terapii.Są wśród nich takie jak: ozonoterapia, biorezonans komórek, hydrokolonoterapia czy bardzo skuteczna terapia orthokine. Odpowiednia dobrana diagnostyka poprzedza dobór przez lekarza specjalistę odpowiedniej metody. Właśnie tak działa Nova Clinic, czyli nowoczesna placówka medyczna która jest połączeniem nowoczesnego sprzętu z wysokiej klasy specjalistami z zak


:: Centrum Leczenia Boreliozy - Blumed ::

Nasza ocena:
Adres: http://leczenie-boreliozy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Diagnoza oraz leczenie anaplazmozy, babeszjozy, toksoplazmozy, odkleszczowego zapalenia mózgu i bartonelli – to podstawowy zakres działalności prowadzonej przez firmę Blumed, zwaną też Centrum Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych. Centrum powstało w 2016 roku i od samego początku zatrudnia zespół doświadczonych fachowców. Dzięki nim może świadczyć kompleksową pomoc i fachowe doradztwo.