Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Padjas

  Reklama
  Agencja opracowuje misje i strategie reklamowe dla firm i produktów. Zajmuje się projektowaniem i nadzorem poligraficznym wszelkiego rodzaju druków (od ulotki poprzez inserty po billboardy). Oferta Agencji to również wszelkiego rodzaju formy z zakresu CI (loga, listy, identyfikatory, gadżety) oraz elementy z zakresu wyposażenia wnętrz i wystawiennictwa. Agencja przygotowuje również kompletne kampanie reklamowe w radiu - od produkcji reklamy, przez wybór stacji po monitorowanie reklam.
 • Plothart - Hillart

  Reklama zewnętrzna
  Firma oferuje liternictwo i grafikę przestrzenną z polistyrenu jako alternatywę dla dotychczas stosowanych elementów z plexi, pvc i płyt kartonowych. Zastosowania: oprawa plastyczna imprez targowych, logo firmy lub produktu, reklama i promocja produktów w miejscu sprzedaży, elementy wystroju wnętrz, realizacja dekoracji TV, teatralnych i filmowych, detale architektoniczne.
 • MIX DOM

  Wyposażenie wnętrz
  Centrum handlowe zaopatrzenia w artykuły łazienkowe, ceramikę, farby i materiały do wykończenia wnętrz oraz wyposażenie. W ofercie sklepu meble, ceramika sanitarna, sprzęt oświetleniowy, podłogi i boazerie, kominki, drzwi i sufity podwieszane oraz wiele innych.
 • Deko

  Przygotowywanie stoisk
  Projektuje: wnętrza biurowe, sklepowe i mieszkalne, stoiska targowe i handlowe, indywidualne systemy targowe.
 • Art. Expo

  Przygotowywanie stoisk
  Wykonujemy jako nieliczni w środowisku wystawienniczym stoiska nietypowe o bardzo wysokim standardzie, często wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania zawarte w projektach autorskich. Ponadto, wykonujemy stoiska o typowej zabudowie systemowej, jak również zajmujemy się wystrojem wnętrz stałych (sklepów i biur).


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: http://www.urzadzajmy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.urzadzajmy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy serdecznie do zajrzenia do naszego renomowanego serwisu internetowego Urzadzajmy, który stanowi wysokiej klasy stronę internetową przeznaczoną dla osób chcących zasięgnąć fachowych porad z zakresu aranżacji gospodarstw domowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do tych Czytelników, którzy nie mają pomysłu na to, w jaki sposób zadbać o swoje wnętrza. Zachęcamy do wejścia do naszego serwisu.